КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Акція! Розстрочка 0% на тепловізійні приціли ATN MARS 4!

Акція! Розстрочка 0% на тепловізійні приціли ATN MARS 4 - найкраща ціна, не пропусти!

Інтернет-магазин оптики для полювання "Постріл" вперше в Україні проводить неймовірну акцію! Будь-який тепловізійний приціл ATN Mars 4 на виплат 0% на залишок від першого внеску на 3 та 6 місяців з офіційною гарантією на 2 роки та сервісом у Києві. Багато клієнтів при зверненні запитують про знижки і ми замислилися: як дати людині можливість чи просто допомогтикупити якісний тепловізорне через тиждень/місяць, а зараз, не підриваючи при цьому ринок тепловізійної оптики та продаючи за чесну загальну вартість продукту? Ми знайшли такий варіант і в цій новині повністю опишемо всю процедуру купівлі тепловізора в кредит від магазину без переплат та зв'язку з банками.

Який перший внесок на придбання прицілів?

Перший внесок вирішено зробити основною частиною суми, яка становить близько 80% від роздрібної рекомендованої ціни на ринку України. Конкретні суми описані нижче:

Тепловізійний приціл ATN Mars 4 384 1.25-5- 2000 $ при покупці + 400 $ на виплат на 3 місяці!

Тепловізійний приціл ATN Mars 4 384 2-8- 2900 $ при покупці + 500 $ в розстрочку на 3 місяці!

Тепловізійний приціл ATN Mars 4 384 4.5-18- 3400 $ при покупці + 600 $ в розстрочку на 3 місяці!

Тепловізійний приціл ATN Mars 4 384 7-28- 4000 $ при покупці + 600 $ в розстрочку на 3 місяці!

Тепловізійний приціл ATN Mars 4640 2.5-25- 4400 $ при покупці + 800 $ в розстрочку на 3 або 6 місяців!

Тепловізійний приціл ATN Mars 4 640 4-40- 5100 $ при покупці + 900 $ в розстрочку на 3 або 6 місяців!

Саме такі тепер "нові" ціни на придбання прицілів для вас, дорогі клієнти нашого магазину! З сьогоднішнього дня у вас є можливість придбання кращого прицілу за ціною молодшої моделі, а решту оплатити пізніше, у зручний для вас час.


Що потрібно зробити, щоб купити ATN Mars 4 на виплат 0%?

Для покупки вам потрібно визначитися із прицілом, вибрати саме той, який вам підходить. Якщо не можете визначитися - відразу переходьте до другого кроку і телефонуйте за номером 068 768 04 25. Ми допоможемо вибрати найкраще рішення для вас і для вашої зброї, відповімо на всі питання, що цікавлять, і запросимо в офіс особисто вибрати тепловізійний приціл "під себе". Від вас буде потрібно лише сума першого внеску та фото будь-яких документів, що підтверджують особу. Жодних запитів про доходи та інше, ваші дані залишаються конфіденційними.


Чи можна придбати тепловізійний приціл Pulsar на виплат?

На жаль, на даний момент такої можливості немає, але постараємося втілити цю ідею незабаром. Коли це станеться ми відразу ж додамо новину на нашому сайті та повідомимо вас розсилкою поштою, для цього на головній сторінці магазину підпишіться на розсилку, вказавши чинний e-mail. Швидше за все під розстрочку потраплять тепловізійні приціли Pulsar Thermion, Pulsar Trail LRF і тепловізори Pulsar Axion.

Детальніше ознайомитись з асортиментом та цінами, вибрати відповідну оптику для полювання ви можете у розділі"Тепловізійна оптика".