КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Новинка! Тепловізійні приціли ATN MARS LT.

Нарешті дочекалися! Довгоочікувані бюджетні тепловізійні приціли вже в Україні!

Тепловізори давно використовуються військовими, спецпідрозділами, пожежниками та рятувальниками. Вони дозволяють бачити у повній темряві, крізь дим та пил, у дощ та туман. Вони також стали звичним інструментом для багатьох мисливців, яким недостатньо звичайних прицілів. Тепловізори дозволяють краще оцінити навколишній простір, орієнтуватися в ньому, знаходити видобуток, підвищують шанси на успішне полювання та сприяють вашій безпеці. У теплик виявити ведмедя, особливо в сутінки, набагато простіше, ніж у звичайний бінокль.

Докладніше про приціли компанії ATN.

Американська компанія ATN була заснована у 1995 році. Вона виробляє високотехнологічну «електронну» оптику військового та цивільного призначення. Фірма славиться тим, що пропонує інноваційні вироби, які відповідають потребам. Тепловізійні приціли ATN збираються в Англії. У них використовуються високоякісні французькі матриці ULIS, які використовуються багатьма відомими виробниками термальної оптики. У США приціли постачаються за назвою ThOR, до Європи – як MARS. ПрицілиATN MARS 4мають інтегрований балістичний калькулятор, що автоматично змінює положення прицільної марки на дисплеї, вбудовані метеодатчики, можливість інтеграції з фірмовим лазерним далекоміром, електронний компас, гіроскопи для контролю кута місця мети та завалу зброї, автоматичний фото- та відеозапис моменту пострілу. Пристрілювання здійснюється одним пострілом.


Що таке ATN MARS LT?

Багато стрілок не потрібні всі ці функції. Більшості нічних мисливців потрібний простий, легкий, компактний, надійний і водночас недорогий термоприціл без зайвих «наворотів», що дозволяє стріляти звіра на дистанціях до 200 метрів. Для них компанія створила серію LT. Це не зовсім новинка – американські мисливці успішно використовують ці приціли на матрицях 160х120 із розміром зерна 17 мкм вже з 2019 року. У 2020 році були представлені приціли на матрицях з роздільною здатністю 320х240 та «зерном» 12 мкм. Ці прилади мають більш детальне зображення, що не розпадається на пікселі, і великі дистанції виявлення/розпізнавання/ідентифікації.

Залежно від моделі, дистанція виявлення людини становить від 450 до 1500 метрів. Купуючи ATN MARS LT, ви отримуєте повноцінний тепловізійний приціл відомого виробника з інтуїтивно зрозумілим меню, не перевантажений непотрібними функціями. Зовні він схожий на звичний телескопічний.

Встановити, пристріляти та користуватися ним не складніше, ніж звичайним загінним прицілом. Управління здійснюється 5 зручно розташованими кнопками. Приціл встановлюється у стандартні кільця діаметром 30 мм. У комплекті з прицілом йдуть гумовий наглазник, що знімається, неопреновий захисний чохол, кабель USB-С для зарядки, серветка для протирання лінз.


Відмінні риси серії LT

Кольорові палітри

Їх лише дві – «гарячий білий» та «гарячий чорний». Саме їх найчастіше використовують на полюванні. У цьому завдяки кольоровому дисплею прицільна сітка буде червоною, тобто. добре видно на будь-якому фоні.

Пристрілка одним пострілом

Зберігає ваш час та патрони. Пристріляти ATN ви зможете самостійно, без залучення «професійного» стрільця або інструктора в тирі.

Фокусування

Всі приціли серії LT мають фокусовані об'єктиви, що дозволяють отримати чітке зображення мети на різних дистанціях за різних умов спостережень.

Частота оновлення кадрів

60 Гц у всіх прицілів серії LT гарантують комфортне спостереження і виліковування навіть швидко переміщуються об'єктів.

Тривалість роботи

Завдяки відсутності в прицілах LT балістичних калькуляторів, далекомірів, метеодатчиків, модуля Wi-Fi і відеорекордера вони працюють довше «розумніших» але при цьому і більш ненажерливих з точки зору електроживлення моделей. Вбудований літій-іонний акумулятор великої ємності заряджається за 6 годин та забезпечує до 10 годин безперервної роботи.

Захист від впливу навколишнього середовища

Приціли ATN можуть використовуватися в туман, дощ або сніг при температурах від -28°C до +48°C.

Стійкість до дії віддачі

Міцний алюмінієвий корпус та мала вага приладу дозволяють використовувати його на потужній зброї. Приціли не мають обмеження щодо калібрів.

Габарити та маса

Невеликі 292x56x55 мм і маса (650 г) дозволяють встановити приціл практично на будь-якій зброї – від арбалета до великокаліберної гвинтівки.

Висновок:

Якщо ви хочете розширити свої мисливські можливості, вам не потрібні зайві функції, і ви шукаєте компактний приціл, а не «роботизований стрілецький комплекс», ATN MARS LT – те, що потрібно.

Увага! В Україні є представництво ATN та офіційний сервіс, що забезпечує гарантійне обслуговування техніки ATN та магазин vistrel.kiev.ua є офіційним дилером компанії на території України. Якщо ви вирішили заощадити та купили прилад у «сірого» дилера, який потрапив в Україну «лівими» шляхами, ви ризикуєте в майбутньому заплатити за ремонт суму, яка перевищує вашу «економію». З іншого боку, наявність на ринку «сірих» ATN'ів – свідчення успішності компанії та затребуваності її продукції.


Придбати тепловізійні приціли ATN MARS LT можна за посиланнями:

ATN MARS LT 160 3-6x- Виявлення тепла 475 метрів.

ATN MARS LT 160 4-8x-Виявлення тепла 625 метрів.

ATN MARS LT 320 2-4x- Виявлення тепла 715 метрів.

ATN MARS LT 320 3-6x- Виявлення тепла 910 метрів.

ATN MARS LT 320 4-8x- Виявлення тепла 1290 метрів.

ATN MARS LT 320 5-10x- Виявлення тепла 1620 метрів.