КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Тепловізійний приціл Pulsar Trail XQ 38

В наявності
t1xq38l
4 322 $

Замовити зворотний дзвінок

Проконсультуємо вас щодо цього товару

Є питання щодо вибору?

Замовте дзвінок і ми підберемо найкращий варіант під ваші потреби!

Замовити дзвінок

Олег

консультація

 • Надамо всю необхідну документацію
 • Запропонуємо оптимальне рішення під Ваші завдання
 • Виконаємо замовлення в оптимальні терміни
 • Знайшли дешевше, повідомте нам

Зв'яжіться з нами:

Відгуки про товар

Відгуків не знайдено

Тепловізійний приціл Pulsar Trail LRF XQ38 з лазерним далекоміром.

З ним ваше полювання стане ще більш результативним. Головна особливість приладу – інтегрований лазерний далекомір, завдяки якому ви безпомилково визначите дистанцію до звіра та не здійсните промах під час пострілу.
Дальномір може працювати у двох режимах – безперервного та ручного відстеження. Дозволяє виміряти дистанцію до 1000 метрів з мінімальною похибкою +1/-1 метр. Приціл має зручний інтерфейс, достатній кут поля зору. Простий і зрозумілий в управлінні. Trail LRF XQ38 - це ідеальний вибір при обмеженому бюджеті.
Тепловізійний приціл має всі сучасні функції тепловізорів, необхідні професійних мисливців.
Новий тип живлення B-Pack забезпечить тривалу роботу у суворих умовах від -25 до +50 °C. Повністю водонепроникний корпус захистить від інтенсивних опадів.
 
Особливості Pulsar Trail LRF XQ38:

 • Вбудований лазерний далекомір на 1000м
 • Матриця 50Гц високої роздільної здатності 384х288
 • Вбудований фото/відео запис
 • 10 різних електорних сіток
 • Наявність інтелектуальної сітки
 • Акселерометр, гіроскоп, компас
 • Режими спостереження: ідентифікація, скелі, ліс
 • Типи калібрування: авто, напівавто, безшумна
 • Функція вимкнення дисплея
 • Пульт дистанційного керування з колесом енкодером
 • Управління зі смартфона за допомогою Stream Vision
 • Функція видалення дефектних пікселів
 • Швидкознімний акумулятор B-Pack
 • 16 годин роботи з увімкненим Wi-Fi
 • Можливість оновлення програмного забезпечення
 • Можливість заряджання від Power Bank
 • Діапазон робочих температур -25...+50°C

 
Інтегрований далекомір. Ефективність стрілянини залежить від точного визначення відстані до мети. Оновлений Pulsar Trail LRF отримав інтегрований лазерний далекомір, похибка якого становить лише ± 1м, а робоча дистанція до 1000 метрів.


Роздільна здатність 384х288.Trail XQ має неохолоджувану мікроболометричну матрицю роздільною здатністю 384х288 і розміром пікселя 17 мкм, що на виході дає детальну і точну картинку.


Найкраща чіткість зображення.Щоб зберегти максимальну продуктивність та захистити всі компоненти від перегріву, на корпусі приладу розташували радіатор для більш ефективного відведення тепла. Що позитивно позначається на швидкості роботи матриці, а також знижує шум або зернистість картинки.


Змінне збільшення.Крім основного оптичного збільшення моделі Trail мають і зум (до 8 разів у моделях XP). Збільшення можебути як двоступінчастим так і плавним (крок в одну десяту), для індивідуального та оптимального налаштування поля зору. 
Частота оновлення зображення.Зручність спостереження за метою, що швидко пересувається забезпечує високошвидкісна матриця в 50 Гц.


Дальність виявлення до 1800 м-коду.Залежно від моделі прицілу Trail, виявлення теплових об'єктів відбувається на відстані до 1800 метрів. Дана модель має дальністьдо 1350 метрів.


Високий коефіцієнт опору під час віддачі.Висока стійкість та надійність при віддачі. Pulsar Trail LRF підійде для будь-якого типу вогнепальної зброї до 0,375 кал.


ПЗ прицілу має3 пристрілювальні профілюдля різного типу зброї та боєприпасів. Кожен профіль містить до 5 осередків під різні дистанції, для яких можна підібрати свою прицільну мітку. Підтримка масштабування нуля підвищує точність обнулення.


10 електронних прицільних міток.Великий набір різних за типом та конфігурацією прицільних міток допоможе знайти відповідну сітку, вибрати колірне рішення та налаштувати яскравість.


Режим "Малюнок у зображенні".Функція «картинка в картинці» є збільшеним зображенням в області прицільної мітки і розташовується над нею. Режим дозволяє більш детально розглянути мету та точніше прицілитися. Відношення розміру додаткового екрана PiP до основного FOV становить 1/10, тобто. поле зору основного екрана практично не перекривається.


Фото / Відео запис.Наявність у прицілі відеорекордера дозволить робити знімки нерухомих об'єктів чи записувати відео у процесі спостереження чи полювання. Відзняті матеріали зберігаються на внутрішній пам'яті приладу і можуть бути перенесені за допомогою проводового з'єднання на ПК або Wi-Fi.


Stream Vision(iOS, Android). Однією з найцікавіших особливостей Trail є можливість підключення тепловізора до смартфону або планшета на базі iOS/Android. Для цього використовується безкоштовна програма Stream Vision, яка дозволяє виводити зображення з прицілу на екран мобільного пристрою в режимі реального часу, керувати основними функціями, а також транслювати зображення з прицілу в Youtube.


Вбудований акселерометр/гіроскоп.Дані функції підвищують точність прицілювання, датчики визначають кути нахилу, якщо вони підвищують 5°. Стрілки на екрані показують величину кута нахилу. Робота датчиків може бути налаштована на автоматичне вимкнення, якщо вертикальний кут підвищує 70 ° або горизонтальний 30 °, або може бути відключена


Швидкознімні блоки живлення B-Pack.Нове джерело живлення B-Pack ємністю 5000 мА на 8 годин роботи. Крім цього, доступний акумулятор і більшої ємності на 10000 мА.


Повністю водонепроникний.Клас захисту PX7 дозволяє працювати з прицілом у несприятливих умовах, будь то снігопад або сильний дощ. Trail LRF здатний витримати навіть занурення у воду на глибину одного метра і знаходиться там протягом тривалого часу – 30хв.


Широкий діапазон робочих температур.З морозостійким дисплеєм AMOLED тепловізійний приціл Trail бездоганно працює в екстремальному температурному діапазоні -25...+50°С.


Повнофункціональне бездротове керування.Пульт ДК з колесом енкодером, що входить в комплект, дозволяє використовувати повний функціонал Trail LRF, ергономічний і зручний у роботі.


Режим Display Off.Під час бездіяльності та кращого маскування можна вимкнути дисплей, причому приціл залишається в робочому стані. Вмикання екрана відбувається миттєво, без завантаження приладу.


Легкий та зрозумілий інтерфейс.Інтерфейс користувача інформативний і максимально простий в управлінні. Вся необхідна інформація виводиться в нижній рядок, а основні налаштування відображаються на трохи темному тлі, пункти меню читальні в будь-яких умовах, але при цьому основне поле зору не перекривається. Це дозволяє керувати приладом безпосередньо під час спостереження.


Програмне забезпечення, що оновлюється.За допомогою програми Stream Vision Ви зможете перевірити наявність оновлень та за необхідності встановити їх на приціл самостійно.


 Технічні характеристики:

Електронні компоненти

Тип мікроболометра

Неохолоджуваний

Частота кадрів, Гц

50

Роздільна здатність мікроболометра, пікселів

384x288

Спектральна чутливість, мкм

8 ... 14

Розмір пікселя, мкм

17

Тип дисплея

AMOLED

Роздільна здатність екрану, пікс.

640x480

Вбудований відеорекордер

Так

USB, тип

microUSB

Режими ідентифікації

3

Інґегрований Wi-Fi модуль

Так

Приділення битих пікселів

Так

Оптичні характеристики

Збільшення, х

2.1

Цифровий зум, x

2x; 4x;    

Об'єктив

F38/1.2

Поле зору, °, горизонтальне * вертикальне

9.8x7.4

Горизонтальне поле зору, м @ 100м

17.2

Видалення вихідної зіниці, мм

50

Діоптрійне регулювання, дптр

± 4

Мінімальна дистанція фокусування, м

5

Дальність виявлення, м

Дальність виявлення, м (об'єкт висота * ширина = 1,7 * 0,5 m)

1350

Джерело живлення

Джерело живлення,

3.0 - 4.2

Тип батареї

B-Pack (Li-ion)

Зовнішнє джерело живлення

5V - USB