КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

InfiRay Technologies та їх бестселер - монокуляри Xeye

InfiRay Technologies – це високотехнологічний виробник складного тепловізійного обладнання. Спеціалізується на виробництві тепловізійних, фотоелектричних сенсорів та дослідженні штучного інтелекту, а також методів побудови зображення машинним способом.

Повний цикл розробки тепловізійних матриць, а надалі і їхнє виробництво – це основний вид діяльності компанії iRay. Наші вироби є одними з найефективніших, продуктивних та технологічних з існуючих на ринку.


Інноваційні дослідні центри корпорації, які розташовуються в містах Хефей та Ухань у Китаї, постійно проводять нові дослідження для покращення якості, зменшення розмірів та зручності користування їхньою продукцією. Все це робиться тільки для вас - для потенційних клієнтів компанії, головною метою якої завжди буде високоякісна тепловізійна продукція з кращим співвідношенням ціна/якість.

Так само, у сфері діяльності компанії на батьківщині, в Китаї, значиться надання різних послуг, схожого характеру, таких як термальний моніторинг на виробництві, побутова електроніка, в тому числі різні тепловізійні насадки, і багато іншого. Серед наших співвітчизників компанія InfiRay Technologies та її дочірній бренд Xinfrared найбільш відомі як надійний виробник сучасного тепловізійного забезпечення для полювання.


Одними з таких пристроїв є тепловізійні монокуляри Xeye - це нова лінійка монокулярів, яка об'єднала в собі найкраще з доступних на даний момент сучасних тепловізійних розробок, зберігши при цьому вигідний цінник і компактність. Монокулярам властива висока якість зображення та висока ефективність застосування.

Багато хто вже знає, що компанія InfiRay Technologies у своїй продукції використовує тепловізійні матриці на основі оксиду ванадію, простіше кажучи – VOx. Давайте детальніше розглянемо цю невід'ємну деталь тепловізійного обладнання.

Почнемо з основ: у всьому світі існують два найбільш поширені матеріали, які використовують для виготовлення мікроболометрів - це аморфний кремній (amorphous silicon або скорочено ASi) і оксид ванадію (vanadium oxide або VOx). Незважаючи на те, що принципи роботи цих мікроболометрів дуже схожі, між самими матеріалами існує багато відмінностей.


Найперше і важливіше те, що матриці на основі аморфного кремнію менш затратні при виробництві, а тому вони знайшли більший попит у виробників тепловізійної оптики. На даний момент ринок у нашій країні практично на 100% складається з мікроболометрів на основі ASi, серед яких найвідоміші - це ATN, Pulsar, Fortuna та інші популярні в Україні бренди.

Найголовнішою перевагою матриці на основі оксиду ванадію є здатність працювати з більш високим струмом завдяки підвищеному питому опору. Внаслідок цієї характеристики, якість картинки, що передається за допомогою VOx матриць, менш гучна, контрастна і різка. На пристрої виведення зображення практично повністю зникає сірий фон, від чого тепло на дисплеї отримує більш помітний контур і покращене промальовування деталей, а чутливість мікроболометра підвищується до 20% при інших рівних. Найбільш відома компанія, яка займається виробництвом VOx мікроболометрів – FLIR Systems.


Незважаючи на те, що матриці на VOx продемонстрували, нехай і незначною мірою, кращі результати фільтрації сторонніх шумів і видають покращену якість зображення в цілому, технологічний процес та економічний ефект використання ASi при виробництві датчиків призвели до популяризації саме цієї технології виготовлення детекторів інфрачервоного випромінювання.

У будь-якому випадку, тепер у вас є можливість особисто порівняти пристрої на основі різних складових мікроболометрів і вибрати ідеальний варіант.

Всі представлені фотографії зроблені за допомогою монокулярівInfiRay Technologies.