КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Тепловізійні приціли ThermTec

Тепловізійні приціли ThermTec – це оптичні прилади, які дозволяють бачити різні об'єкти у темряві. Виробник використовує сучасні стандарти якості, висококласні компоненти, що дає змогу забезпечити надійність, ефективність приладів. Вони затребувані серед любителів полювання, відпочинку в лісі, можуть стати в нагоді в багатьох сферах . Мисливці завдяки їм можуть багаторазово підвищити ефективність та отримати від процесу більше задоволення. Спостерігати тварин за допомогою таких приладів теж буде дуже цікаво, причому в різних умовах. У військовій сфері це корисний помічник, який допомагає на великій відстані бачити супротивника, стріляти ще точніше. В Україні вони стають одним із найпопулярніших варіантів завдяки своїм технічним характеристикам та ціні. Наш інтернет магазин пропонує великий вибір оригінальних моделей, сертифікованих за всіма правилами. Досвідчений менеджер готовий надати кваліфіковану консультацію, яка спрощує вибір. Забезпечується комплексний супровід кожного клієнта.

Основні особливості тепловізійних прицілів ThermTec

Оптичні приціли цього бренду представлені у великому асортименті, можуть відрізнятися різними параметрами. Це допомагає під конкретні умови вибрати найкращу модель. Вона може стати в нагоді для спостережень, полювання практично в будь-яких умовах, навіть за найгіршої видимості. У виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали, а збірці приділяється особлива увага. Все це гарантує безвідмовність у процесі використання, широкий функціонал та багато інших переваг.

У багатьох моделях є подвійний кут огляду, далекомір зі штучним інтелектом, скидання до початкових налаштувань, яке проводиться автоматично. Серед цікавих особливостей можна відзначити наявність автоматичного пошуку мети, що значно спрощує завдання користувача.

Точність спостереження підвищується з допомогою функції перемикання між різними полями зору. Це позначається на ефективності стрілянини. Багато моделей оснащені оптичним зумом, який збільшує ціль у кілька разів. Можна вносити коригування вручну, що дуже зручно. Завдяки широкому куту огляду не потрібно робити зайвих рухів, щоб побачити все, що потрібно. Фокусна відстань у багатьох моделях становить 60 мм, що забезпечує підвищену деталізацію, що впливає на ефективність ідентифікації об'єкта.

Дальномір, який автоматично визначає об'єкт, дуже ефективний у використанні. Завдяки ньому можна точно визначити відстань до об'єкта. Гарантується точність свідчення на найвищому рівні.

Застосування прицілу відрізняється тишею, тому що на модулі немає затвора. Можливість підключення до бездротової мережі дозволяє використовувати автоматичний режим оптичного обладнання. Разом із прицілом можна використовувати планшет чи смартфон, а також інші гаджети. Там встановлюється спеціальне програмне забезпечення, що дуже впливає на результативність полювання.

Сфера використання

Тепловізійні приціли ThermTec мають дуже широку сферу застосування. Серед основних варіантів використання можна відзначити:

  • Служби охорони навколишнього середовища, співробітники які можуть відстежувати життя представників дикої природи, виявляти браконьєрів.
  • Правоохоронні, військові структури, співробітники яких за обмеженої видимості отримують можливість виявляти супротивників, відстежувати їх пересування. Усе це безпосередньо впливає на ефективність проведених операцій.
  • Полювання, де відстеження тварин за допомогою такого прицілу стає найефективнішим. Виявити тварину можна навіть у густій траві, чагарнику.

Тепловізійний приціл ThermTec – чудовий вибір.

Всі моделі компанії ThermTec мають набір позитивних якостей, що робить їх оптимальним вибором. Серед основних плюсів слід виділити:

  • Високий рівень міцності, герметичність корпусу, що розширює сферу застосування.
  • Простоту використання, налаштування.
  • Наявність додаткових можливостей та функцій, що підвищує ефективність незалежно від умов застосування.

Це топові приціли у своєму сегменті за цілком адекватної вартості.

Купити тепловізійні приціли ThermTec вигідно – це легко

Ми пропонуємо клієнтам лише оригінальне обладнання від відомого бренду. У Києві можна замовити кур'єрську доставку, а рештою міст країни вона здійснюється доступними поштовими службами. Сплатити замовлення можна готівкою, переказом на картку. Також можна вибрати післяплату. Ми робимо все можливе, щоб покупка була простою, доступною. Пропонується великий вибір моделей, офіційна гарантія якості та професійні консультації.

Фільтри
Виробник
Ціна

-

  • 1777$
  • 3733$
Ядро
Діаметр об'єктиву
Вага