КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Денна оптика

Денна оптика – категорія спеціальних оптичних приладів, які забезпечують необхідний рівень точності стрільби. Використовуватись вона може для спорту, полювання, тактичних, військових завдань. Є кілька основних видів такої оптики, кожен з яких має своє призначення, технічні характеристики, переваги та особливості.Коліматорні прицілиу цій категорії вважаються найпопулярнішим видом. Вони розраховані на стрілянину за цілями, що рухаються. Щоб отримати збільшення на коліматорних прицілах, потрібно докупити спеціальний збільшувач. Вони можуть встановлюватися на зброю для ведення тактичних операцій та полювання. Якщо в нарізній або гладкоствольній зброї є спеціальна планка для встановлення оптичного обладнання, можна використовувати коліматорний приціл.

 

Біноклі допоможуть розглянути мету здалеку за різних умов.Оптичні прицілидозволяють побачити мету так, ніби вона розташована поряд. Їх використання сильно полегшує процес прицілювання. Корисними будуть ілазерні далекоміри, за допомогою яких можна точно визначити відстань до мети та вносити відповідні коригування під час стрільби.

Основні особливості денної оптики

На сучасному ринку вона представлена ​​у великому асортименті, що дозволяє підібрати під конкретні потреби оптимальний варіант. Серед основних особливостей можна відзначити:

 • Окремі моделі можуть мати підсвічування для покращення видимості в умовах низького освітлення.
 • Наявність регульованої системи прицілювання, що забезпечує точність стрільби.
 • Забезпечується збільшення зображення мети та покращення її чіткості.
 • Використовуються в денний час при хорошій видимості, що є основним призначенням.

Характеристики сучасних денних прицілів

Якісні денні приціли, замовити які можна з гарантією високої якості в спеціалізованому інтернет-магазині, можуть мати різноманітні технічні характеристики. Збільшення вважається однією з основних показників. Даний параметр вказує на те, скільки разів збільшується зображення мети. Наприклад, 3-9x означає, що зображення буде збільшено від 3 до 9 разів. Є багато різних моделей прицілів, у яких відрізняється цей показник. Він може змінюватись дуже сильно, що дозволяє підібрати топовий приціл під свої потреби з потрібними показниками збільшення.

Діаметр об'єктиву також вважається дуже важливою характеристикою, яка визначає кількість світла, що пропускається через оптичну систему. Приціл із великим розміром лінз буде відносно світлішим, а картинка чіткішою.

Поле зору також відіграє важливу роль. Воно є область видимості через оптичний приціл. Вимірюється у кутових градусах або на певній відстані. У процесі здійснення вибору треба враховувати цей параметр, як один із найважливіших. Практично будь-який елітний приціл має широке поле зору, що позначається безпосередньо на якості і точності стрільби. Він може бути дорогим, але співвідношення з якістю завжди високе у такому разі.

Вихідна зіниця є діаметр світлової плями, який бачить користувач. Велика вихідна зіниця забезпечує більш комфортне прицілювання. Коли вибирається денна оптика, цей параметр треба враховувати як один з основних.

Які бувають різновиди денних прицілів?

Є різні приціли денного світла на карабін, які можуть відрізнятися за основними параметрами, особливостями застосування. Серед основних видів можна відзначити прості приціли, які мають фіксоване збільшення та відсутність додаткових функцій. Їхня вартість зазвичай найнижча.

Приціли зі змінним збільшенням дозволяють користувачеві змінювати цей параметр залежно від потреб стрільби. Їх ціна буде дещо вищою. Лазерні приціли стають все більш популярними у цій сфері, тому що оснащені спеціальним лазерним модулем для точного наведення на ціль.

Підбір здійснюється відповідно до того, які завдання поставлені для застосування прицілу. У деяких ситуаціях краще вибрати приціл коліматора з підсвічуванням, щоб не видавати власного розташування.

Під час вибору оптичного прицілу слід звернути увагу до лінзи, від якості яких залежить все. Якщо потрібно, щоб поле зору було ширшим, а світлосила вище, варто вибрати вхідну лінзу більшого діаметру.

Переваги прицілів денного бачення від надійних виробників

Важливо вибрати якісну оптику від надійних брендів. Серед них можна відзначити EOTech, Burris, Nikon, Vector Optics, ATN, Konus, Pulsar, Swarovski, Leica, Vortex, Meopta, BSA-Optics, Nikko Stirling, Zeiss. У такому разі можна розраховувати на отримання кількох переваг:

 • Чітке та ясне зображення мети, що підвищує рівень довіри та комфорту стрілка.
 • Високі показники дальності. Такі приціли дають змогу стріляти на великі відстані з високою точністю.
 • Збільшення точності стрілянини. Якісні денні оптичні приціли допомагають стрілці точніше навести мету та покращити результати стрільби.

Тому найкраще вибирати приціли денного бачення саме від надійних брендів. Кожен елітний приціл відповідає основним характеристикам, має повний набір експлуатаційних переваг. Тому можна розраховувати на комфортне та ефективне використання.

Як зробити правильний вибір?

Є кілька основних параметрів, які потрібно враховувати для успішного вибору денної оптики. Серед них можна відзначити вартість, спосіб кріплення на зброю, діаметр окуляра, наявність підсвічування. Щоб вибрати оптимальний за всіма параметрами приціл, можна звернутися за консультацією до досвідченого професіонала. У такому разі під конкретні потреби вдасться вибрати найкращий приціл, який буде топовим у цій категорії та бюджеті.

Чому для покупки варто вибрати нас?

Спеціалізований інтернет-магазин пропонує найкращі умови для покупки по всій Україні. Передбачається великий вибір високоякісної денної оптики від відомих брендів, професійні консультації, офіційна гарантія якості, найкраща ціна. Доставка здійснюється по Україні поштовими службами. У Києві можна замовити кур'єрську доставку або за домовленістю прийти до офісу. У каталозі можна ознайомитись із товарами, вивчити їх характеристики. Оформити замовлення можна у кілька кліків. Оплату можна зробити на розрахунковий рахунок, готівкою або післяплатою. Широкий асортимент дозволить зробити найкращий вибір оптики.

Фільтри
Виробник
  Показати все (20)
Ціна

-

 • 27$
 • 6741$
Тип пристрою
Кріплення
Дальність дії
Інтерфейси підключення
Вбудований далекомір
Збільшення
  Показати все (25)
Діаметр об'єктиву
  Показати все (35)
Балістичний калькулятор
Вага
  Показати все (157)