КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Приціли нічного бачення

Вибираємо приціл нічного бачення

Приціл-оптика з нічним баченням (ПНБ) - це пристрій, який працює за принципом виявлення навколишніх предметів за допомогою інфрачервоного прожектора та спеціального оптичного перетворювача. У нашому інтернет-магазині Vistrel ви можете купити приціли нічного бачення для різних цілей і різних типів. Найпопулярніше призначення - організація полювання за умов поганої видимості. Найчастіше обладнання використовується для спостереження у мирних чи військових цілях. Завдяки тому, що на сучасному ринку представлений величезний вибір приладів, можна підібрати варіант із різноманітними характеристиками, але будь-яка модель буде розрахована на активну експлуатацію.

Якою буває оптика нічного бачення

Купити нічний приціл можна різних типів, умовно оптику ділять на три групи:

 • Пристрої початкового рівня дозволяють розглядати об'єкти на невеликій відстані. На такий оптичний приціл нічного бачення ціна найнижча.
 • Обладнання середнього рівня має збільшену дальність, тривалий час може працювати автономно.
 • Професійна оптика – призначається для роботи більше 17 годин поспіль, має максимальну дальність передачі зображення, призначається для використання в екстремальних умовах. Ціни на приціли нічного бачення цієї групи найвищі.

Крім того, обладнання буває електронним чи цифровим. Електронні ПНБ працюють з матрицями заданого дозволу і, як правило, використовуються вдень або під час сутінків. Цифрові більш актуальні, вони проектують картинку на плівку, багаторазово посилюючи її чіткість, тому ідеальні спостереження у темний час доби чи умовах поганий видимості.

Де застосуємо оптичний приціл нічного бачення

Сучасні ПНБ є функціональними пристроями, які істотно відрізняються від простих об'єктивів, здатних посилювати колір об'єктів. Більшість сучасних моделей оснащуються інфрачервоним освітлювачем дальньої дії, мають функцію триразового збільшення зображень, передають картинку у різних колірних палітрах. Можна купити нічник для полювання з функцією підключення USB-джерела автономного живлення, з модулем wi-fi, наприклад, для трансляції відео в мережі інтернет. Тому пристрої використовуються у різних сферах людської діяльності.

 • Полювання із прицілом нічного бачення. У темний час на території природних об'єктів з'являється велика кількість тварин. Мисливець може використовувати приціл у темному лісі, полі, озері чи яру.
 • Охорона об'єктів. Коли потрібен професійний контроль ситуації навколо важливого об'єкта, прилад нічного бачення на рушницю істотно полегшить завдання і дозволить навіть у темряві розглянути сторонніх.
 • Військові умови. Оптичний приціл з приладом нічного бачення може поєднуватися зі зброєю різних калібрів, тому це обов'язковий атрибут в екіпіруванні солдата, дозорного або снайпера.
 • Пошуково-рятувальні роботи. Шукати зниклих людей або техніку у нічний час набагато зручніше з використанням прицілу. Це дозволяє вчасно побачити потрібний об'єкт, з його допомогою легко контролювати місцевість. А якщо це приціл нічного бачення для рушниці, можна вчасно зробити точний постріл.

Головною особливістю ПНБ є те, що приціли можуть збільшувати зображення набагато більше, ніж інше обладнання для спостереження в умовах поганої видимості.

Приціл нічного бачення: ціна в Україні, основи вибору

Ціна нічного прицілу залежить від його технічних характеристик. Тому в процесі вибору відповідного обладнання фахівці рекомендують враховувати таке:

 • Кратність збільшення та поле зору.
 • Дозвіл.
 • Додаткові функції – Wi-Fi, Bluetooth, сумісність (iOS або Android), наявність мікрофона.
 • Умови роботи - день, ніч або день-ніч.
 • Особливості кріплення.

Враховуйте, хто зробив приціл нічного бачення: Пульсар — ціна його варіюється в середньому та високому діапазоні, ATN — випускає виключно цифрові моделі з максимально широким функціоналом. Варто вивчити асортимент та інших брендів. У будь-якому випадку при виборі виробника важливо враховувати його репутацію, переконається, що вся його продукція реалізується з гарантією.

Інтернет-магазин прицілів нічного бачення

Пропонуємо приціли нічного бачення купити в Києві, з України з гарантією від виробників. У каталозі нашого інтернет-магазину Vistrel представлено обладнання з різними технічними характеристиками - ознайомтеся з ними онлайн. Якщо ви хочете купити цифровий приціл нічного бачення з представленого асортименту, але потребуєте консультації менеджера, зв'яжіться з нами за вказаними телефонами.

1 500 $ 1 051 $
Немає у наявності
1 100 $ 868 $
Немає у наявності
700 $ 615 $
Немає у наявності
Показати ще 15 товарів
1 2 3 4
Фільтри
Виробник
Ціна

-

 • 424$
 • 1756$
Тип пристрою
Люмінофор
Дисплей
  Показати все (10)
Матриця
  Показати все (8)
Дистанція виявлення
Інтерфейси підключення
  Показати все (8)
Обсяг вбудованої пам'яті
Діаметр об'єктиву
Вага
  Показати все (24)
Хиты продаж