КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Біноклі нічного бачення

Як купити бінокль нічного бачення

Інтернет-магазин Vistrel пропонує купити бінокль з нічним баченням. У цьому розділі каталогу представленіпристрої бренду ATNта деяких інших. Великий вибір обладнання дозволить вам вибрати оптимальний варіант для того, щоб організувати зручне спостереження на полюванні, в дослідницькій, охоронній чи інших цілях.

Бінокль нічного бачення: огляд можливостей

Бінокль з нічним баченням є обладнанням, яке оснащене двома окулярами і призначене для перегляду об'єктів з далеких відстаней. Прилади розраховані на експлуатацію в умовах поганої видимості, а також:

 • Такий варіант вважається оптимальним рішенням для спостережень, оскільки бінокулярний зір звичніший для людини.

 • Коли ми використовуємо бінокль для нічного бачення, немає великого навантаження на зоровий орган, а завдяки можливості задіяти обидва очі, на відміну монокуляра, людина охоплює широке поле зору.

 • Функціональність. Купити нічний бінокль можна з далекоміром, wi-fi модулем, дисплеєм з великою роздільною здатністю та іншими функціями, що забезпечують зручність експлуатації та якість картинки.

Що пропонує бінокль із нічним баченням в Україні

Спочатку відзначимо, що у бінокль нічного бачення ціни можуть відрізнятися, що від можливостей устройства. Насамперед потрібно враховувати параметр збільшення – доступні моделі з кратністю у 8х, 16х або більше разів. Варто відзначити й інші особливості сучасного обладнання:

 • Компактність та легкість. Нічний бінокль виготовляється з легких сплавів та пластику, тому корпус має максимально зручну ергономічну форму або легку вагу.

 • Можливість використання пристрою в екстремальних умовах експлуатації. Більшість сучасного асортименту має вологонепроникну конструкцію, тому організувати спостереження можна під час дощу, снігу, туману тощо. Зауважте, що нічний бінокль для полювання може витримувати вологу певний час. Наприклад, деякі моделі залишаються справними, потрапляючи у воду на глибину не більше ніж 1 м на 30 хвилин.

З огляду на технічні характеристики та функціонал, у більшості випадків вартість бінокля нічного бачення цілком виправдана. Наприклад можна навести ATN Binox. Цей прилад оснащений якісною оптикою з багатошаровим покриттям, завдяки чому можна отримати чітке зображення навіть за умов практично повної темряви. Бінокль із приладом нічного бачення пропонує регулювати діоптрії залежно від відхилень зору користувача. Ця модель також має лазерні далекоміри, передає якісне зображення не тільки вдень, а й уночі, є функції фото та відеозапису, вбудований модуль wi-fi. У комплект із пристроєм входить ремінь для зручного носіння на шиї або в руці. Вологозахист відповідає IP67, що дозволяє використовувати бінокль нічного бачення з далекоміром у будь-яких екстремальних умовах.

Як вибрати бінокль нічного бачення для полювання

Щоб бінокль нічного бачення купити в Україні, спочатку потрібно враховувати цілі та умови використання приладу, потім зіставити їх із можливими технічними характеристиками. Основні з них такі:

 • Передбачте особливості керування. Великою популярністю користуються цифрові біноклі із сенсорним монітором.

 • Роздільна здатність пристрою — чим більший цей показник, тим чіткіше зображення.

 • Автономність - можна підібрати бінокль з функцією нічного бачення, який працюватиме до 15 годин.

 • Умови роботи — чи може бінокль працювати лише вночі чи чудово справляється з передачею зображення у час доби. У цьому випадку враховуйте, що більшість моделей мають різну видимість залежно від умов. Наприклад, до 400 м у темряві або на більшу відстань у денний час.

Купити бінокль нічного бачення в інтернет-магазині

Пропонуємо купити бінокль нічного бачення в інтернет-магазині на вигідних умовах:

 • Діють доступні ціни.

 • Можна придбати бінокль нічного бачення з Києва чи будь-якого іншого міста України, оскільки організується доставка.

 • Прилади реалізуються з гарантією та повноцінним комплектом від виробника.

Перш ніж замовити бінокль нічного бачення, ви можете отримати консультацію, поставивши всі запитання нашим менеджерам. Контакти для зв'язку наведено на сайті.

Фільтри
Виробник
Ціна

-

 • 621$
 • 7735$
Тип пристрою
Люмінофор
Дисплей
  Показати все (5)
Чистота поля зору
Дистанція виявлення
Інтерфейси підключення
Діаметр об'єктиву
Вага