КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Тепловізійні монокуляри

Тепловізійні монокуляри в Україні.

Тепловізор монокуляр - оптичний пристрій, здатний виявити енергію тепла, що виділяється більшістю навколишніх об'єктів. Прилади незамінні в умовах, коли потрібно забезпечити спостереження у важкодоступній місцевості, наприклад, під час полювання, охорони території або під час пошуково-рятувальних робіт.

На сучасному ринку представлені різні тепловізійні монокуляри, у Києві придбати це обладнання пропонує інтернет-магазин Vistrel. У нас ви підберете прилад за доступною ціною у цьому розділі каталогу. На вибір представлені моделі з детальним технічним описом найкращих брендів, наприклад: ATN,Pulsar,InfiRayта багатьох інших – асортимент періодично поповнюється.

Купити тепловізійний монокуляр в Україні: параметри

Спостерігач має вміти оцінювати технічні можливості такого обладнання. Тому перед тим, як купити монокуляр тепловізор, потрібно звернути увагу на низку характеристик:

 • Роздільна здатність матриці. Сьогодні на ринку представлені недорогі прилади, роздільна здатність яких не перевищує 160*120 пікселів, вони підійдуть для мисливців-початківців або любителів. Монокль-тепловізор професійного типу оснащується матрицею від 640*512 пікселів. Вибір потрібно зробити виходячи з наступного: чим більша роздільна здатність, тим чіткіше і детальніше буде картинка. Тому мисливці, які спостерігають із великих відстаней, зазвичай вибирають максимальний показник.

 • Частота оновлення кадру. Тепловізор догляду може мати частоту до 75 Гц. Чим вище, тим якісніше буде картинка при спостереженні за об'єктом, що рухається.

 • Доступна відстань спостереження. Можна придбати тепловізор монокуляр для полювання, який забезпечуватиме видимість на відстані до 3000 м. При цьому потрібно враховувати, що деякі моделі монокулярів гарантують якісний перегляд не тільки безпосередньо, обов'язково потрібно оцінювати поле зору.

 • Автономна робота. Як правило, обладнання використовується в екстремальних умовах, тому тепловий монокуляр працює без заряджання від 5 годин. Багато сучасних моделях передбачається можливість заряду пристрою від зовнішнього джерела живлення.

Перш ніж монокуляр тепловізійний купити, потрібно розуміти, що розміри об'єктивів пристроїв різняться. Також у деяких варіантах є можливість ручного фокусування об'єктива, далекомір, компас та інші технічні доповнення, які допоможуть підвищити зручність експлуатації та якість спостереження.

Монокуляр із тепловізором: переваги

Тепловізор смотрелка вважається універсальним обладнанням, яке чудово впорається зі спостереженням за об'єктами і в темряві, і вдень. Прилади використовують для патрулювання території, відстеження об'єктів. При цьому вони видають чудову картинку за будь-яких кліматичних умов: під час дощу, снігу або в тумані. Тому тепловізор монокуляр для полювання – зручне та потрібне придбання. Фахівці виділяють й інші переваги обладнання:

 • Стійкість впливу негативних зовнішніх чинників.

 • Сумісність із різними зовнішніми пристроями.

 • Якісний дисплей типу AMOLED, OLED та інших подібних – чудово переносять негативні температури.

 • Наявність Wi-fi модуля – їм оснащуються деякі моделі, що дозволяє забезпечити повноцінну синхронізацію з особистим смартфоном чи іншим обладнанням. З модулем на тепловізор монокуляр ціна буде вищою.

 • Фото, відеозйомка - вона зберігається у внутрішній пам'яті і дозволяє відобразити полювання або спостереження за тваринами.

Щоб замовити тепловізійний монокуляр нічного бачення в Україні, вивчіть моделі, представлені в нашому каталозі, та оформіть покупку, дотримуючись навігації на сайті. Для консультації зв'яжіться з нами за телефонами.

1 2 3 4 5 6 7 8
Фільтри
Виробник
Ціна

-

 • 350$
 • 18850$
Тип пристрою
Дисплей
  Показати все (19)
Матриця
  Показати все (10)
Ядро
  Показати все (7)
Дистанція виявлення
Інтерфейси підключення
  Показати все (12)
Кратність max
  Показати все (43)
Обсяг вбудованої пам'яті
Діаметр об'єктиву
  Показати все (17)
Вага
  Показати все (44)