КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Приціли нічного бачення ATN (АТН)

Приціл нічного бачення АТН: вибір, особливості

Приціли нічного бачення АТН - це оптимальне поєднання ціни і надійності. Сучасні моделі представлені в даному розділі каталогу інтернет-магазину Vistrel. У нас ви можете знайти модель, що підходить під усі ваші запити, цілі та оформити покупку з вигодою.

Приціл нічного бачення АТН: ціна, технічні особливості

Зазначимо, що купити приціл нічного бачення АТН віддають перевагу мільйонам мисливців по всьому світу. Компанія-виробник пропонує надійні прилади, всі моделі реалізуються з гарантійним терміном 2 роки. Якість продукції стала можливою завдяки використанню передових технологій на всіх етапах виробництва. Це дало можливість забезпечити максимальну функціональну наповнюваність пристроїв.

  • У більшості виробів передбачена система налаштувань, яка допоможе автоматично здійснити калібрування. Це гарантує високу точність попадання в ціль під час полювання, навіть якщо користувач не професіонал.
  • Приціл нічного бачення ATH зазвичай оснащується далекоміром, який автоматично визначає ударну точку для кожної нової поставленої мети.
  • Виробник пропонує містку внутрішню та зовнішню пам'ять, обидві вбудовані в приціл нічного бачення, їх розмір починається від 4 ГБ та 64 Гб відповідно.
  • Устаткування оснащується сучасними процесорами нового покоління, дисплеями з високою роздільною здатністю, тому мисливець завжди отримує яскраві та чіткі зображення.
  • Тих, хто зважився купити приціл нічного бачення ATN, приваблює тривалість їх роботи в автономному режимі. Пристрої функціонують 18 годин і більше без додаткового живлення.

Крім того, цифрові приціли нічного бачення від компанії АТМ відомі наявністю багатьох додаткових функцій. Наприклад, прилади оснащуються wi-fi модулями, що дозволяє забезпечити їх зв'язок зі смартфоном або планшетом користувача. Мисливці мають дуже популярні датчики, якими оснащуються численні моделі прицілів нічного бачення АТН. До них можна віднести термометр, датчик швидкості, вітру, барометр тощо. Разом з прицілом нічного бачення АТН в стандартному комплекті користувач отримує інфрачервоний ліхтар, щоб було зручно користуватися пристроєм у темряві. Вага більшості моделей становить трохи більше 1 кг.

Купити оптичний приціл нічного бачення в Україні

Оригінальні приціли нічного бачення ATN в Україні ви зможете придбати повністю в онлайн-режимі в нашому інтернет-магазині. Асортимент постійно поповнюється, пропонують оптимальні умови для вибору та оформлення замовлення, діють доступні ціни. Кожен приціл опублікований з докладними технічними характеристиками, тому ви можете швидко зробити вибір та отримати його з доставкою по Україні до будь-якого міста.

Якщо у вас залишилися технічні питання, або ви не можете оформити заявку, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.

Фільтри
Виробник
Ціна

-

  • 650$
  • 2499$
Тип пристрою
Люмінофор
Дисплей
Матриця
Інтерфейси підключення
Діаметр об'єктиву
Вага