КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Тепловізійні приціли IRay (InfiRay)

Тепловізори InfiRay (iRay) - передові китайськітепловізійні прицілиз матрицями, що не охолоджуються, на основі оксиду ванадію (VOx).

Про компанію iRay (InfiRay)

IRay Technology Co., Ltd. - Великий китайський виробник, що займається розробкою та випуском інфрачервоних сенсорів, тепловізійних модулів та повноцінних спостережних та вимірювальних тепловізорів. В асортименті компанії є тепловізійні матриці для роботи в середньому інфрачервоному діапазоні з роздільною здатністю від 256х192 до 1280х1024 пікселів, а також безліч тепловізійних модулів, які використовуються не тільки в власному виробництві, але і в приладах сторонніх компаній. Головна мета компанії IRay – зайняття лідерської позиції серед китайських виробників тепловізійних матриць. Продукція IRay також популярна на вітчизняному та західному ринку. Сьогодні китайська компанія виробляє великий асортимент високоякісних тепловізорів, до яких входять: тепловізійні монокуляри серії Xeye / Xeye II, мультиспектральні біноклі Fuse, тепловізійні прицілиXsightіSaim, тепловізійні насадки серії Clip, а також тепловізори для смартфонів Xtherm

Історія компанії iRay

IRay Technology була заснована у 2010 році в міському окрузі Яньтай, що в провінції Шаньдун. У 2012 році компанія випустила 35-мікронні неохолоджувані матриці першого покоління, роздільна здатність яких становила 384х288 пікселів.

Протягом наступних трьох років компанія випускає все більш досконалі матриці, роздільна здатність яких збільшується до показника 640х480 пікселів, а спектральний діапазон зменшується до 17 мкм.

У 2015 році компанія IRay починає випускати тепловізійні модулі серії Micro, які на той момент були наймініатюрнішими тепловізійними модулями, що виробляються в Китаї.

У тому ж році компанія виробляє перший китайський тепловізійний сенсор XGA роздільної здатності (1024х768), призначений для використання у промислових пристроях.

Компанія IRay - перший китайський виробник, який випустив мікроболометр з роздільною здатністю 640х512 пікселів, що неохолоджується, упакований в керамічний корпус.

У 2018 році компанія випустила перший у Китаї сенсор для реєстрації терагерцевого випромінювання (спектр якого розташований між інфрачервоним та надвисокочастотними діапазонами).

У 2019 році IRay стає конкурентоспроможним гравцем на світовому ринку, розробляючи 10-мікронні сенсори з роздільною здатністю 1280х1024 пікселів.

Випуск кожного нового покоління тепловізійних матриць та модулів сприяв появі нових спостережних та прицільних пристроїв, які сьогодні є гідним конкурентом найкращих приладів від західних виробників.

Переваги компанії iRay

Асортимент

Компанія IRay випускає безліч моделей тепловізійних матриць та модулів, які використовуються для створення спостережних та вимірювальних приладів власного виробництва, а також у виробах сторонніх виробників. Компанія випускає тепловізійні пристрої під ім'ям IRay, а також під торговою маркою InfiRay. У їхньому асортименті єтепловізійні монокуляри, приціли,бінокліінасадки, тепловізори для смартфонів, кишенькові вимірювальні тепловізори, мініатюрні модулі для БПЛА та автомобілів.

Вплив

Лідерство в галузі на китайському ринку – лише одна з цілей компанії IRay. Сьогодні їхня продукція відома далеко за межами Китаю і користується популярністю в багатьох країнах. Компанія постійно бере участь у міжнародних виставках, присвячених електронно-оптичним та вимірювальним приладам, укладає угоди з великою кількістю партнерів. Досвідчені виробники та власники стартапів співпрацюють з китайською компанією та випускають продукцію IRay та її аналоги під власними торговими марками.

Устаткування

Вся продукція компанії IRay виробляється на найновішому високоякісному обладнанні з використанням передових технологій, завдяки чому якість продукції стоїть на одному рівні з популярними західними аналогами. Тепловізор InfiRay - це продуктивні пристрої з потужною електронікою та якісною збіркою. Електронну складову захищає міцний корпус, що дозволяє використовувати прилади навіть у несприятливих умовах.

Результат

Десятирічний досвід роботи, висококваліфіковані співробітники та новітнє обладнання дозволили компанії IRay досягти визначних результатів. Однією з головних переваг компанії є самостійність і незалежність всіх без винятку етапах розробки та виробництва. Виробничий ланцюжок складається з безлічі кроків: розробка електронних схем, створення та тестування тепловізійної матриці, складання тепловізійного модуля та створення повноцінного пристрою для спостереження.

Продукція компанії IRay

Тепловізори монокуляри InfiRay

В асортименті компанії IRay є два покоління компактних тепловізійних монокулярів Xeye, які добре підходять для полювання, спостереження за тваринами, нічного орієнтування, охоронної діяльності. Моделі серії Eye працюють на базі матриць 240х180, 384х288 та 640х512 пікселів та мають об'єктиви 13, 19 та 25 мм відповідно. Всі монокуляри відрізняються компактним корпусом та високою енергоефективністю. Монокуляри цієї серії здатні працювати 10-15 годин (залежно від моделі) на одному заряді батареї. Прилади серіїEye II- більш досконалі тепловізори з матрицями 384х288 та 640х512 пікселів та об'єктивами від 25 до 50 мм. Вони оснащені дисплеями з роздільною здатністю 1280х960 пікселів, здатні працювати до 5 годин на одному заряді батареї та призначені для спостереження на дистанції до 1945 м (старша модель E6 Pro).

Приціли тепловізори IRAY/XINFRARED

Компанія IRay випускає кілька серій тепловізійних прицілів під торговою маркою Xinfrared. Перша серія – повнорозмірні тепловізійні приціли.серії Sight, що працюють на базі матриць з роздільною здатністю 384х288 та 640х512 пікселів, що мають об'єктиви 50 та 75 мм та призначені для спостереження на дистанції до 2750 метрів. Ці потужні приціли підійдуть для будь-якого виду полювання, можуть встановлюватись на різну мисливську зброю, не бояться серйозних ударних навантажень та працюють до 7 години на одному заряді батареї. В асортименті компанії є тепловізійні приціли під назвою Saim. Це компактні та прості у використанні тепловізійні приціли, які чудово підходять для полювання на малих та середніх дистанціях. Випускаються у двох модифікаціях, які відрізняються діаметром об'єктива (25 та 35 мм) та працюють на базі матриці з роздільною здатністю 384х288 пікселів. Придбати тепловізор iRay Ви можете у нашому інтернет-магазині прицілів.

ТЕПЛОВІЗІЙНІ НАСАДКИ IRAY/XINFRARED

Тепловізійні насадки Clip M та Clip C - компактні пристрої для спостереження у будь-який час доби, що випускаються компанією IRay під торговою маркою Xinfrared. Ці прилади встановлюються перед денними оптичними прицілами, перетворюючи їх на повноцінні тепловізійні комплекси для роботи в будь-яких умовах. Модель Clip M - компактний, але дуже потужний прилад, який також можна використовувати як тепловізійний монокуляр. Насадка працює на базі матриці з роздільною здатністю 384х288 пікселів, оснащена OLED дисплеєм з роздільною здатністю 1024х768 пікселів, дозволяє вести спостереження на дистанції до 900 метрів, важить менше 300 г. Модель Clip C оснащена аналогічною матрицею, але має збільшений діаметр об'єктива до 1500 м. Має вбудований акселерометр та електронний компас.

ТЕПЛОВІЗІЙНІ КОЛІМАТОРИ IRAY / XINFRARED

Xinfrared - одна з небагатьох торгових марок, під ім'ям якої випускаються тепловізійні коліматорні приціли. Ця складова асортименту компанії представлена лінійкою прицілів Holo, яка складається з двох моделей: Holo HP06 і Holo HL13. Перша модель працює на базі матриці з роздільною здатністю 240х210 пікселів і призначена для спостереження на дистанції до 250 м. Друга модель оснащена матрицею з роздільною здатністю 320х280 пікселів, дальність спостереження збільшена до 470 м. Обидва приціли мають AMOLED дисплей планку Пікатінні. Вони можуть встановлюватися на гладкоствольну або нарізну зброю, а також на спеціальну рукоять, яка дозволяє використовувати Holo як ручну камеру. Серед інших особливостей: просте управління, змінні палітри кольорів, захист за стандартом IP67, 3,5 години активної роботи, цифрове збільшення від 1х до 4х.

ТЕПЛОВІЗОР ДЛЯ СМАРТФОНУ IRAY / XINFRARED

Один із напрямків діяльності компанії IRay - випуск компактних тепловізорів для смартфонів та планшетів. Це прості, але дуже корисні пристрої, здатні перетворити практично будь-який сучасний смартфон на базі Android на професійний пристрій для енергоаудиту. Асортимент тепловізорів для смартфона Xtherm представлений чотирма моделями: T2S з матрицею 240х180 пікселів та об'єктивом 6.8 мм, модель T3S з аналогічною матрицею та 13 мм об'єктивом, модель T3Pro з матрицею 384х288 пікселів та целей T6S, модель T2S, модель T6S. Прилади призначені для вимірювання температури від -20 до +120 °С, здатні відображати мінімальні та максимальні значення в області, що досліджується, створювати якісні термограми для професійних звітів. Тепловізори для смартфону Xtherm важать менше 50 г, можуть підключатися безпосередньо до телефону або за допомогою спеціального перехідника.

ТЕПЛОВІЗОР СЕНСОРИ І МОДУЛІ IRAY

Провідний напрямок роботи компанії IRay - створення тепловізійних мікроболометрів та повноцінних модулів, на базі яких можна проводити спостережні та вимірювальні тепловізори. Компанія випускає сенсори з чутливістю 12 та 17 μm. У серпні 2019 року IRay випустили перший у Китаї 10-мікронний тепловізійний датчик з роздільною здатністю 1280х1024. Сенсори цієї компанії використовуються для створення більшості китайських тепловізорів. Ці матриці також є основою для тепловізорів, що випускаються за межами Китаю, у тому числі й у Російській Федерації. Компанія IRay також виробляє компактні тепловізійні модулі, на базі яких створюються тепловізори для квадрокоптерів, системи контролю нічного водіння, ручні, збройові та тепловізори, що носяться на шоломі, стаціонарні тепловізійні камери та інтегровані в системи спостереження тепловізійні комплекси.

Області застосування тепловізорів IRay

Тепловізор InfiRay ідеально підходить для полювання у будь-який час доби. Вони можуть застосовуватися на різних дистанціях і забезпечать мисливця чудовим результатом незалежно від погоди та інших умов навколишнього середовища. Для ручного використання в асортименті IRay передбачено кілька моделей тепловізійних монокулярів серії Eye, тепловізійні коліматори Holo, які можна встановлювати на спеціальну рукоять, тепловізійні біноклі Fuse та насадки, які можна використовувати як монокуляри Clip. Для встановлення на зброю використовуються тепловізійні приціли Sight та Saim, коліматори Holo, а також тепловізійні насадки Clip. Тепловізор IRay оснащений матрицями високої роздільної здатності і мають високий показник частоти оновлення кадрів (25-50 Гц), завдяки чому їх можна використовувати при спостереженні за цілями, що швидко переміщаються.

Для охоронної діяльності, захисту важливих об'єктів та патрулювання ідеально підходять стаціонарні наглядові прилади, наприклад, тепловізійний бінокль IRay Fuse, який здатний розпізнати людську фігуру на дистанції до 650 метрів. Крім того, компанія IRay виробляє тепловізійні модулі, на базі яких створюється велика кількість внутрішніх та зовнішніх камер спостереження, тепловізорів для квадрокоптерів, протипожежних тепловізорів та пристроїв, інтегрованих у стаціонарні наглядові комплекси. Вищеперелічені прилади використовуються для пошуку та порятунку зниклих, забезпечення безпеки на масових заходах, патрулювання вулиць, забезпечення протипожежної діяльності, пошуку злочинців, що втекли, ліквідації наслідків ДТП та НС.

Компанія IRay виготовляє власні вимірювальні тепловізори, а також забезпечує сторонніх виробників інфрачервоного обладнання базовими елементами вимірювальних приладів. На базі тепловізійних модулів IRay створено велику кількість тепловізійних камер для енергоаудиту та контролю за процесами на виробництві. До продукції власного виробництва варто віднести компактні тепловізійні камери IRay A8, які призначені для безперервного спостереження над процесами витрати або вироблення електроенергії та забезпечення протипожежної безпеки, а також компактні тепловізори для смартфона, які ідеально підійдуть для домашнього енергоаудиту, обслуговування невеликих приміщень, діагностики електроустаткування , обслуговування транспортних засобів

Тепловізійні матриці та мініатюрні модулі, випущені компанією IRay, застосовуються для створення систем контролю нічного водіння, які можуть бути встановлені як на цивільні автомобілі, так і на спеціальну техніку: машини швидкої допомоги, поліцейські та пожежні автомобілі, будівельну техніку. Системи контролю нічного водіння дозволяють запобігати будь-яким дорожньо-транспортним пригодам і впевнено вести транспортний засіб навіть в умовах поганої видимості. Зображення, що отримується тепловізійною камерою, відображається на дисплеї, що знаходиться в салоні автомобіля або кабіні спеціального транспортного засобу. Тепловізійні модулі також встановлюють спеціальні камери для БПЛА. Квадрокоптери з тепловізором дозволяють вести спостереження з повітря в будь-який час доби, знаходити людей, що загубилися, і злочинців-втікачів, виявляти зловмисників на територіях під охороною.

IRAY XSIGHT

Серія тепловізійних прицілів для полювання, охоронної діяльності та забезпечення безпеки. Приціл у лінійці Xsight працюють на базі неохолоджуваних мікроболометрів з роздільною здатністю 384х288/640х512 пікселів. Просте налаштування, зручне керування, стійкість до навантажень та широкий модельний ряд - далеко не весь список переваг Xsight.

IRAY SAIM

Серія легких та компактних тепловізійних прицілів, які в першу чергу відрізняються простотою використання. Незважаючи на компактність та невелику вагу, приціли Saim мають потужну електронно-оптичну складову, захищені від ударних навантажень та можуть використовуватись у несприятливих погодних умовах.

1 2 3
Фільтри
Виробник
Ціна

-

  • 1060$
  • 14300$
Тип пристрою
Дисплей
    Показати все (12)
Матриця
    Показати все (9)
Ядро
Дистанція виявлення
Інтерфейси підключення
Обсяг вбудованої пам'яті
Діаметр об'єктиву
    Показати все (10)
Вага
    Показати все (28)
Хиты продаж