КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Коліматорні приціли

Коліматорні приціли - це спеціальні прилади для створення комфортних умов швидкого прицілювання. Вони можуть бути корисними при вирішенні військових та тактичних завдань на полюванні. Скрізь, де потрібно збільшити швидкість прицілювання, такий пристрій принесе користь. Якщо купити приціл коліматора в Києві в надійному інтернет-магазині, можна отримати повний набір переваг разом з висококласним сервісом.

Особливості коліматорних прицілів та їх використання

Вони найкраще підходять для стрілянини на відносно невеликі дистанції, зазвичай до сотні метрів. Вони ефективні для гладкоствольної зброї, але можуть використовуватися і з іншими її різновидами, у тому числі з пневматикою. Головною особливістю є відсутність фокусування та можливість встановлювати на зручній відстані від очей.

Сучасні прилади мають можливість регулювання прицільної мітки, що дозволяє вводити поправки у процесі стрільби, полегшує процес прицілювання. Застосовуватися такі приціли можуть у різних умовах для вирішення різноманітних завдань, тому що регулювати прицільну мітку можна за кольором, розміром, яскравістю.

Якісні коліматорні приціли для пневматики можуть стати в нагоді в різних сферах, серед яких навчання навичкам стрілянини новачків. Процес навчання полегшується, тому що ціль і мушка з'єднані між собою.

Стануть в нагоді вони при стрільбі з незручних положень, наприклад, з транспортного засобу, з окопа, через інші перешкоди. Підвищується можливість виконати точний постріл у непростих умовах.

Стрілянина за цілями, що рухаються, є основною сферою їх застосування. Коліматор дозволяє полегшити процес прицілювання. Стрілець повинен зловити поглядом свою мету, навести на її коліматорну мітку.

Які коліматорні приціли бувають?

Оптичні прилади для гладкоствольної зброї ефективні для прицілювання як у нерухомі, так і рухливі мішені. Вони можуть використовуватися з різними видами зброї, серед яких рушниці, великокаліберні пістолети, дробовики та ін. Можна виділити дві основні категорії приладів, які мають свої функціональні особливості:

 • Закритого типу - це пристрої, в яких в єдиному корпусі є кілька лінз, на одну з яких проектується точка світла. Через специфіку конструкції допускається деяке обмеження огляду для стрілка, проте забезпечується високий рівень захищеності від зовнішніх впливів. Багато виробників випускають моделі, які зовсім не пропускають вологи. В деякихмоделях EOTechє можливість занурення під воду до 10м.
 • Відкриті характеризуються використанням однієї лінзи, що дозволяє знизити вагу пристрою та розміри. Виявляється позитивний вплив і на огляд, який стає ширшим. Це найкращий вибір для стрілянини по цілях, що рухаються. Можна використовувати обидва очі для прицілювання у такому разі. Недоліком вважається схильність до запітніння, негативного впливу з боку пилу.

Також коліматорний приціл на нарізну зброю може бути активним та пасивним. У першому випадку присутня внутрішнє лінзове підсвічування, що дозволяє навіть у нічний час і при поганому освітленні бачити прицільну точку. Другий варіант відрізняється відсутністю підсвічування, через що застосовувати його можна лише, коли освітлення хороше.

Ще однією характеристикою є технологія прицілювання. Пристрої можуть бути призматичними. Це найпростіша конструкція, в якій застосовується кілька лінз і призму, що перевертає зображення. Бувають приціли світлодіодними, коли проектування мітки відбувається на лінзу, куди дивиться стрілець. Ще одним видом є голографічні, коли мітка відображається як голограма на екрані. У разі необхідною умовою стає використання лазерного променя. Зазвичай це найдорожчий тип прицілів і ціна на них максимальна у цій категорії.

Специфіка застосування коліматорних прицілів

Коліматорні приціли на гладкоствольну рушницю дуже популярні. Вони можуть застосовуватися з гладкоствольною рушницею, при використанні дробового заряду або стрільбі навскидку. З нарізною зброєю він зазвичай застосовується при веденні загону. Через це компактні пристрої, вони можуть ефективно використовуватися на зброю, де немає в початковій конструкції місць для кріплення. Коліматорний приціл на мисливську рушницю допомагає підвищити шанси на позитивний результат.

Переваги коліматорних прицілів від відомих брендів

Якщо замовити елітний приціл від надійного бренду можна отримати чимало переваг. Серед найбільш відомих у цій категорії брендів можна відзначити Aimpoint, Blaser, BSA-Optics, Burris, Optics, Bushnell, Delta Optical, Discovery, Optics, Docter (Noblex). До переваг відносяться:

 • Простота процесу прицілювання.
 • Можна не заплющувати одне око при прицілюванні, що дозволяє паралельно відстежувати обстановку навколо.
 • Швидкість пристрілювання зброї за частої зміни відстані.
 • Калібрувати приціли можна у широкому діапазоні.

Замовити у нас – правильне рішення

Наш інтернет-магазин має багатий досвід, пропонує великий вибір перевірених виробників, гарантує високу якість та привабливу вартість. Можна прочитати характеристики будь-якої моделі, яка зацікавить, отримати кваліфіковану консультацію, що допоможе вибрати топовий приціл під конкретні завдання.

Щоб замовити пристрій, потрібно зробити лише кілька кліків. З Києва доставка організовується по всій Україні доступними поштовими службами. За домовленістю товар можна переглянути в офісі або обрати кур'єрську доставку по Києву. Сплатити товар можна через післяплату, на карту або готівкою. Кожен зможе знайти у нас висококласний коліматор від відомого бренду на вигідних умовах, а будь-які питання, що цікавлять, завжди можна поставити нашим менеджерам.

Показати ще 15 товарів
1 2 3 4 5 6 7 8
Фільтри
Виробник
Ціна

-

 • 40$
 • 4441$
Тип пристрою
Діаметр об'єктиву
  Показати все (22)
Вага
  Показати все (62)
Хиты продаж