КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Тепловізійні монокуляри ATN (АТН)

Тепловізійний монокуляр АТН - найкращі недорогі тепловізори.

Американська компанія ATN є провідним виробником оптики для полювання у світі. В їхньому асортименті є як цифрові прилади день-ніч, так і тепловізійні, під абсолютно будь-який бюджет і різні завдання, які користувач ставить перед приладами. Виділяється компанія високою якістю збірки і комплектуючих, неймовірним функціоналом, який часто на голову вищий, ніж у конкурентів, і порівняно невеликим цінником. Основним слоганом компанії є простота в складних речах.
Тепловізійні монокуляри АТН не стали винятком, це високотехнологічні прилади, які підійдуть для мисливців, а також користувачів тих професій, які займаються спостереженням за тваринами або охороною угідь і територій.

Застосовувати монокуляри ATN (АТН) можна в абсолютно будь-яких погодних умовах, таких як дощ, сніг, туман. Вони є абсолютно атмосферостійкими. Мають компактні розміри, невелику вагу і відмінну ергономіку, все для оптимальної ефективності. Всі прилади АТН виділяються відмінною автономністю, адже компанія цьому аспекту приділяє особливу увагу.

У приладах застосовується найсучасніше рішення тепловізійних матриць з використанням оксиду ванадію VOX, а також аморфного кремнію, абсолютно різної роздільної здатності під різні класи тепловізорів. Всі прилади з даними сенсорами об'єднує висока якість зображення, контрастність і неймовірна деталізація.
Купуючи тепловізор АТН, ви можете бути впевнені, що взяли найсучасніший і передовий прилад на ринку, який не підведе в найскладніший момент і прослужить не один рік.

ТЕПЛОВІЗОРИ АТН (ATN): ЦІНА
Що стосується цінової політики на прилади АТН, вона варіюється в різних діапазонах і стартує від 900$, що цілком собі за прилад преміальної якості. Усе залежить від функціоналу і можливостей приладу, а саме:
- роздільна здатність тепловізійного сенсора;
- діаметр об'єктива (оптичних характеристик);
- функціональних можливостей.

Щоб вибрати тепловізійний монокуляр Hikmicro в Україні відповідно до поставлених цілей, пропонуємо ознайомитися з усім асортиментом продукції та оформити замовлення в режимі онлайн. Ми організуємо доставку в будь-яке місто, а за необхідності наші менеджери проконсультують з усіх питань, що виникли.

Тепловізійний монокуляр ATN ODIN LT 320 4-8X
Знижка 1%
1 700 $ 1 680 $
Тепловізійний монокуляр ATN ODIN LT 320 3-6X
Знижка 1%
1 500 $ 1 480 $
12 997 $
Немає у наявності
5 309 $
Немає у наявності
3 040 $ 2 003 $
Немає у наявності
2 550 $ 2 004 $
Немає у наявності
2 171 $ 1 739 $
Немає у наявності
1 570 $ 1 303 $
Немає у наявності
1 280 $ 1 062 $
Немає у наявності
1 875 $ 1 565 $
Немає у наявності
Фільтри
Виробник
Ціна

-

  • 630$
  • 14034$
Тип пристрою
Дисплей
    Показати все (6)
Матриця
Ядро
Дистанція виявлення
Інтерфейси підключення
    Показати все (6)
Обсяг вбудованої пам'яті
Діаметр об'єктиву
Вага
Хиты продаж