КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Нічна оптика

Для організації полювання та спостереження у темний час доби рекомендується спеціальна оптика нічного бачення. Це світлосильні прилади, вони вловлюють світло від предметів та об'єктів, що відбивається від зірок та місяця. Якість видимості досягається за рахунок того, що прилад посилює світло у кілька десятків тисяч разів. Точні показники залежать від того, яку саме нічну оптику для полювання вибрали. Якщо під час експлуатації такого обладнання спостерігається повна темрява, додатково використовується інфрачервоне світіння. Воно допомагає ідентифікувати об'єкт, що цікавить, а також зовсім непомітно для тварин.

Як вибрати та купити нічну оптику для полювання

Насамперед елітна нічна оптика має бути зручною в експлуатації. Якщо планується її самостійне використання, рекомендується вибирати легкі моделі, які можна переносити на шиї. У випадку, коли потрібна нічна оптика для полювання, слід купувати моделі, що підходять під тип зброї, що використовується. Розберемося, які оптики існують. Залежно від функціоналу та особливостей експлуатації, виділяють наступні прилади нічного бачення (ПНО):

 • Монокуляри- Це одноокулярний апарат, оснащений сильною оптикою і призначений для збільшення далеких об'єктів у нічний час.

 • Приціли— це прилади монокулярного типу, які оснащуються прицільною сіткою та надсильною оптикою, завдяки чому забезпечується чітка передача зображення у темний час доби або за поганої видимості.

 • Бінокль для нічного бачення- Часто призначаються для перегляду зображень і вдень, і вночі, зручні в експлуатації завдяки класичній конструкції з двома окулярами.

Електронно-оптичне обладнання

Або електронно-оптичний перетворювач. Цей вид оптики представлений трьома поколіннями пристроїв. Третє, останнє, вважається найбільш досконалим, оскільки дозволяє організувати спостереження з відстані до 900 метрів, а здійснювати прицільний вогонь під час полювання на відстані від об'єктів до 500 м. Однак при виборі такого обладнання слід враховувати, що не всі моделі універсальні всім видам рушниці. Наприклад, базові пристрої першого покоління не сумісні з великокаліберними рушницями.

Цифрова оптика

Найбільш популярним та функціональним вважається цифрове обладнання. Це прилади, які можна використовувати не тільки вночі, але і вдень, при цьому якість картинки, що передається завжди на висоті. Причиною такої переваги вважається наявність цифрової матриці в основі, яка не боїться засвічення. Крім того, оптика з нічним баченням оснащується корисними мультимедійними функціями та має унікальні переваги, наприклад:

 • Функція zoom дозволить деталізувати зображення.

 • Відеокамера для зйомки допомагає відобразити найкрасивіші моменти полювання.

Якщо потрібна нічна оптика, купити провідні виробники пропонують пристрої із вологозахистом. Більшість моделей оснащуються мікрофоном, автоматичним записом пострілу та можуть бути підключені до смартфону мисливця.

Цифрове обладнання витримує високі ударні навантаження та підходить для зброї будь-яких калібрів, тому вибір мисливця залежить лише від його переваг та бюджету.

Оптика нічного бачення: ціна

Вартість обладнання пропорційна його можливостям, таким як:

 • кратність збільшення;

 • поле зору (у градусах);

 • роздільна здатність та тип дисплея;

 • формат відео, що підтримує оптика.

Купити топову оптику нічного бачення можна з різними додатковими функціями, які впливають на кінцеву ціну. ПНВ обладнуються wi-fi, bluetooth, компасом, комплектуються різними видами пам'яті і т.п.

Оптика нічного бачення в Україні

У цьому розділі інтернет-магазину Vistrel представлена ​​високоякісна оптика нічного бачення в Україні. Детальний опис обладнання дозволить вам швидко зробити вибір, асортимент періодично поповнюється. Приціли реалізуються з гарантією від виробника та в повній комплектації, з якою ви також можете ознайомитись на сайті. Організовується оперативна доставка. Якщо є питання чи ви сумніваєтеся в тому, яка модель більше підійде для полювання за вашими умовами, зв'яжіться з нашими консультантами за телефонами, вказаними на сайті.

Фільтри
Виробник
Ціна

-

 • 276$
 • 7735$
Тип пристрою
Кріплення
Люмінофор
Дисплей
  Показати все (18)
Матриця
  Показати все (10)
Чистота поля зору
Дистанція виявлення
Інтерфейси підключення
  Показати все (9)
Вбудований далекомір
Кратність max
  Показати все (25)
Кратность min
Обсяг вбудованої пам'яті
Поддержка microSD
Відеозапис
Діаметр об'єктиву
  Показати все (14)
Балістичний калькулятор
Вага
  Показати все (35)