КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Мисливські ножі

Як вибрати обробний ніж мисливця

Мисливські ножі для обробки м'яса, туші, зняття шкіри та інших робіт призначаються для експлуатації в польових або домашніх умовах. Пропонуємо вам придбати надійну холодну зброю у нашому інтернет-магазині Vistrel.

Мисливський ніж для обробки: особливості

Головною особливістю мисливських ножів вважається їхня надійність. На відміну від кухонних вироби виготовляються з більш міцних матеріалів і нерідко мають двостороннє лезо. Для якості обробки дичини меч оснащується міцною рукояткою, за яку зручно братися в польових умовах. Тому мисливський ніж для обробки м'яса або інших подібних цілей не порівняти з жодною іншою зброєю подібного типу або побутовими аналогами. Крім того, призначення, форма і принципи створення клинків нині зазнали суттєвих змін, готовий виріб сильно відрізняється від тих, що використовували мисливці минулих років.

  • Сучасні ножі стали ширшими — причому не лише лезо, а й ручка.

  • Елементи виробів виготовляються із міцних, довговічних, а головне легких матеріалів. Тому застосування мисливських ножів стало зручнішим і популярнішим, розширився їхній функціонал. Наприклад, у разі потреби мисливський ніж дозволить не лише захиститися від звіра, а й зможе стати помічником у вирішенні якихось похідних завдань: розведенні багаття, підготовці видобутку до приготування тощо.

Як вибрати обробний мисливський ніж

На сучасному ринку представлений великий вибір мисливських ножів. Робити вибір слід з урахуванням своїх особистих цілей. Залежно від призначення можна підібрати максимально зручну рукоятку, відповідну довжину та форму леза, систему складання тощо. Не дивно, що багато мисливців часто носять із собою відразу кілька ножів, щоб кожен, у разі потреби, допоміг виконати певні завдання. Таким чином, обробні ножі мисливця бувають декількох видів, залежно від їх призначення.

  • Для добивання - це вироби, створені на вигляд найвідомішого ножа "боуї". Вони мають довге лезо з обухом та вважаються універсальними. Завдяки своїй масивній конструкції призначаються саме для добивання звіра чи риби.

  • Для свіжування і обробити дичину. Мисливський ніж для зняття шкур та оброблення видобутку. Мають короткі, широкі мечі. У деяких моделях є гак зі зворотного боку, він дозволяє легко розрізати шкуру. Нерідко ножі подібного типу мають лезо, яке коротше за рукоятки.

  • Для господарських потреб. Більшість мисливців беруть саме цю модель. У категорію входять універсальні невеликі ножі, якими можна щось нарізати чи полагодити. Також серії цих зброї включають великі мачете, які можуть виконувати функції сокири. Наприклад, з допомогою легко підготувати дрова в похідних умовах.

Таким чином, при виборі надійного обробного мисливського ножа потрібно враховувати його практичність та користь. Важливо враховувати матеріал виготовлення, популярністю користуються алюмінієві та сталеві ножі, деякі моделі покриваються нейлоновим складом, що гарантує максимальну міцність та тривале збереження гостроти.

Сучасний обробний ніж мисливця реалізується зі змінними лезами, чохлом, рукояткою з антиковзним покриттям у яскравих кольорах.

Обробний ніж мисливця в інтернет-магазині

Якщо вас цікавить мисливський ніж для обробки туші та інших подібних цілей, у нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати виріб від вітчизняних та зарубіжних виробників. Ціни доступні, в каталозі опубліковано технічний опис кожної моделі. Якщо вам потрібна консультація менеджера, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.

Фільтри
Виробник
Ціна

-

  • 45$
  • 150$
Вага
Хиты продаж