КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

ZSU
Vistrel - постачальник від
найпопулярніших брендів.
brand
ATN

Якісна тепловізійна і нічна оптика від іменитого Американського виробника - приціли, що найбільше продаються у світі

перейти в категорію
brand
Pulsar

Найпоширеніший бренд нічної та тепловізійної оптики в Україні - прості й водночас надійні приціли та монокуляри

перейти в категорію
brand
InfiRay

Відмінне співвідношення ціна/якість і хороші експлуатаційні показники - те, чим відома компанія InfiRay

перейти в категорію

Інтернет магазин оптики для полювання Vistrel

Товари та оптика для полювання

Продаж оптики для полювання, спеціалізованого одягу і всіляких аксесуарів - основне завдання нашого інтернет-магазину Vistrel. Завдяки багатому досвіду і ретельному відбору продукції від вітчизняних і європейських виробників, ми гарантуємо якість усіх представлених товарів.

Мисливська оптика та інші товари в інтернет-магазині Vistrel

Насамперед наш магазин оптики для полювання пропонує ознайомитися з високоякісним оптичним обладнанням, яке призначається для спостереження за об'єктами в будь-яких умовах і точності наведення на ціль. В асортименті представлені популярні бренди, такі як: Пульсар, ATN, Pard, InfiRay та інші. Яку мисливську оптику ви можете замовити просто зараз?

  • Нічна. Цей тип обладнання являє собою приціли нічного бачення, біноклі, монокуляри, що призначаються для спостереження і полювання в темний час доби або в умовах поганої видимості. Пристрої оснащуються різними функціональними доповненнями, наприклад: можуть робити фото- і відеозйомку, мати сенсорний екран, далекомір, модуль wi-fi, компас - вибір буде залежати тільки від цілей дослідника або мисливця.

  • Денна оптика - полювання неможливе без пристроїв з цієї категорії. Сюди входять стандартні біноклі, приціли, монокуляри, призначені для організації якісного спостереження або полювання у світлий час доби. Обладнання забезпечує можливість спостереження з далеких відстаней, мінімальне збільшення за допомогою пристроїв - 8 крат.

  • Тепловізори. Це сучасні прилади оптичного типу, які допомагають організувати спостереження за об'єктами в нічних умовах або під час поганої видимості. Завдяки тому, що тепловізійні приціли оснащуються далекоміром, вони також допомагають виявити тварину, підстрелену на відстані. У нашому асортименті ви можете знайти моделі з великою роздільною здатністю, лазерним далекоміром, функціями фото- і відеозйомки, а також прилади з більш широкими можливостями.

Продаж оптики для полювання реалізується за умови обов'язкової гарантії від виробників на 1 рік або більший термін, залежно від виду техніки та бренду. Пристрої реалізуються з повною комплектацією.

Кожен мисливець знає, що 90% успіху залежить саме від правильно обраних аксесуарів до оптичної техніки, тому цим товарам у нашому каталозі присвячено окремий розділ. Ви зможете підібрати:

  • кронштейни;

  • високоякісні далекоміри;

  • планки-перехідники і тд.

Крім того, в магазині представлена не тільки оптика для полювання, купити також пропонується мисливські ножі, якісний спеціалізований одяг і багато іншого - все, що потрібно початківцю або досвідченому мисливцеві, рибалці, мандрівникові та досліднику.

Інтернет-магазин оптики для полювання: наші переваги

Співпраця з інтернет-магазином Vistrel буде вигідною і зручною. Незалежно від того, що вам потрібно, аксесуари або оптика для полювання, ціна за будь-яку продукцію буде виправданою і адекватною. Це стало можливим завдяки прямій співпраці з виробниками та їхніми офіційними представниками. Зверніть увагу і на інші переваги співпраці з нами:

  • Постійні акції. У відповідному розділі каталогу ви завжди зможете знайти товари, які реалізуються за нижчою ціною. Сума знижки варіюється і починається від 5%.

  • Доставка. Якщо вам потрібні товари або оптика для полювання, з Києва організовується доставка в будь-яке місто України. З її умовами ви можете ознайомитися на сторінках інтернет-магазину.

Усі запитання, що залишилися, ставте нашим менеджерам за телефонами, опублікованими на сайті.