КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

ТОП 5 аргументів на користь купівлі нового тепловізора або приладу нічного бачення перед покупкою БУ

 Чому купівля нового тепловізора або приладу нічного бачення має переваги перед купівлею приладів, що були у вжитку (БУ).

 


ТОП 5 аргументів на користь купівлі нового тепловізора або приладу нічного бачення перед купівлею БУ.

Тепловізори та прилади нічного бачення відіграють важливу роль у різних сферах, включно з безпекою, пошуком і порятунком, полюванням, промисловістю та інженерією, і багато іншого. Під час розгляду для купівлі такого пристрою можна зіткнутися з вибором між новим приладом або використаним (БУ). У цій статті ми розглянемо переваги придбання нового тепловізора або приладу нічного бачення порівняно з приладами, що були у вжитку.

Головний аргумент при виборі - це гарантія якості та надійність:

Нові прилади поставляються з гарантією виробника, зазвичай терміни від 1-3 років. Це означає, що в разі виникнення проблем або дефектів, ви можете отримати безкоштовне обслуговування або заміну пристрою. На відміну від цього, прилади БУ можуть не мати гарантії, і ви несете ризик отримати пристрій, який не працює належним чином. У нинішніх реаліях в Україні сервісів, які можуть підпорядкувати прилад нічного бачення або тепловізор, досить мало, і гарантію після ремонту Ви навряд чи отримаєте, а офіційні сервісні центри приймають тільки ті пристрої, які мають офіційний гарантійний талон, що підтверджує купівлю в офіційного дилера. Як і будь-яка техніка, що тепловізори, що прилади нічного бачення мають частку заводського браку. Під час купівлі в нашому магазині всі прилади перевіряються, щоб виключити неприємні моменти з браком. Купуючи БУ прилад за оголошенням або з рук, що б не говорив продавець про товар, яким Ви зацікавилися, Ви не можете точно знати, як експлуатувався прилад, чи був він у ремонті та як довго він ще прослужить. Так само у велику зону ризику потрапляють нові прилади, куплені не в Україні! Якщо Ви бажаєте заощадити, то потрібно розуміти, які ризики Ви несете для себе, маючи новий прилад, придбаний у нас у магазині, з повною комплектацією, технічною підтримкою, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням, або БУ прилад незрозумілої якості та проблеми, що виникли з його обслуговуванням. 

Технологічні переваги:

Нові тепловізори та прилади нічного бачення зазвичай оснащені останніми технологічними розробками. Виробники регулярно впроваджують поліпшення в нові моделі, що забезпечує кращу продуктивність, більш високу роздільну здатність і більш широкий діапазон функцій. БУ-прилади можуть бути застарілими і не мати переваг нових технологій.

Триваліший термін служби:

Нові прилади, забезпечені гарантією, зазвичай мають триваліший термін служби, ніж прилади БУ. Використані пристрої можуть мати приховані проблеми, які не завжди видно під час купівлі, наприклад, акумулятор, що втратив свою ємність, і із заявлених 6-8 годин автономної роботи він здатний пропрацювати всього лише годину. Усі приховані проблеми можуть призвести до несподіваної поломки і додаткових витрат на ремонт або заміну.

Актуальність та оновлення програмного забезпечення:

Виробники нових приладів зазвичай пропонують оновлення програмного забезпечення для своїх пристроїв, щоб поліпшити їхню функціональність і безпеку. Прилади БУ можуть не мати доступу до таких оновлень або можуть бути обмежені у своїх можливостях порівняно з новими моделями.

Потенційні ризики та недоліки приладів БУ:

Купівля БУ-приладів пов'язана з певними ризиками. Вони можуть мати приховані дефекти, які не видно під час купівлі, як-от пошкодження корпусу, несправності внутрішніх компонентів і проблеми з батареями. Це може призвести до зниження продуктивності та обмеженої надійності пристрою.

Висновок:

Купівля нового тепловізора або приладу нічного бачення має явні переваги порівняно з БУ-приладами. Наш магазин Vistrel надає офіційну гарантію на продукцію. Ви отримуєте технологічні переваги, тривалий термін служби, доступ до новітнього ПЗ і відсутність потенційних ризиків, які роблять купівлю нової техніки кращою. Розгляньте свої потреби, бюджет і вимоги перед ухваленням рішення, і пам'ятайте, що інвестиції в нові прилади зазвичай виправдовуються своєю надійністю та актуальністю протягом тривалого часу. Якщо Ви зупинили вибір на купівлі нового приладу, зверніться до наших менеджерів за телефонами на сайт, вони підберуть саме той прилад, який відповідатиме Вашим вимогам.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук