КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Тепловізійні монокуляри Pulsar (Пульсар)

Тепловізійний монокуляр Pulsar

Компанія Пульсар є одним із провідних виробників в областітепловізійної оптики. Продукція від цього виробника відрізняється доступністю цін, але при цьому вона відповідає високій якості. Бренд пропонує прилади для спостережень та виявлення об'єктів у різних умовах експлуатації. Монокуляр тепловізор Пульсар затребуваний серед дослідників, рятувальників, мисливців, спортсменів, туристів тощо. В асортименті виробника представлені найрізноманітніші моделі, які можуть використовуватись і цивільними особами, і професіоналами.

У нашому інтернет-магазині Vistrel пропонується купити тепловізійний монокуляр Пульсар за демократичною вартістю. Ми реалізуємо товари від виробника з повним комплектом та гарантійним терміном.

Монокуляр тепловізор Пульсар: основні серії

Компанія Пульсар виготовляє тепловізійні прилади з 2012 року. У лінійці зручних та функціональних монокулярів представлені три великі серії.

Helion 2 

Покоління популярної лінійки монокулярів Quantum HD. Це моделі, які оснащені світлосильним об'єктивом, що вловлює навіть найслабше теплове випромінювання. Пристрої розраховані на роботу під час дощу, туману, снігу та інших ситуаціях — користувачі завжди отримають детальне і чітке зображення. Контрастність приладу збільшується у 8 або більше разів. Для зручності користування є цифровий зум, який дозволяє наближатися до об'єкта ступінчасто або плавно. У монокулярах тепловізорах ПульсарHelion 2Передбачається можливість відеозйомки, дані можна зберігати у внутрішній пам'яті. Яскравість вибирає сам, вона залежить від моделі. Монокуляри Pulsar можуть працювати автономно до 10 години без додаткової підзарядки.

Axion

Це одні з найкомпактнішихмоделеймонокуляри на сучасному ринку. Вони мають високе оптичне збільшення, а вага варіюється в межах 250-400 г. Тепловізонні монокуляри Pulsar оснащуються 12-мікронним тепловізійним сенсором і сучасним AMOLED дисплеєм. Залежно від обраної моделі є можливість переглядати мету на відстані від 1300 до 1350 м, пристрої оснащуються модулем wi-fi для передачі знятої інформації або трансляції інтернетом.

Lexion

До окремої групи слід віднести серію монокулярів Lexion. Вона розроблена спеціально для професіоналів. Пристрої мають протиударний корпус, видимість мети обмежується 1800 м. Устаткування оснащується далекоміром стадіометричного типу, wi-fi модулем, відеорекордером.

Пульсар: монокуляр тепловізійний з доставкою по Україні.

Якщо вас зацікавив бренд Пульсар, монокуляр тепловізійний у нашому інтернет-магазині можна підібрати за лічені хвилини. Кожна модель опублікована із докладним описом. Покупцям пропонуються різні варіанти доставки по Україні, зручні умови оплати замовлення, завжди на зв'язку наші консультанти. Наші телефони вказані на сайті.

1 2
Фільтри
Виробник
Ціна

-

  • 1263$
  • 4322$
Тип пристрою
Дисплей
    Показати все (5)
Матриця
Ядро
Дистанція виявлення
Інтерфейси підключення
Обсяг вбудованої пам'яті
Діаметр об'єктиву
Вага
    Показати все (12)
Хиты продаж