КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Тепловізійні монокуляри HikMicro (ХікМікро)

ДЕ КУПИТИ ТЕПЛОВІЗІЙНІ МОНОКУЛЯРИ HIKMICRO В УКРАЇНІ

Найбільша у світі компанія, яка є провідним виробником систем відеоспостереження HIKVISION, маючи величезний досвід, власні дослідницькі центри та заводи з виробництва камер спостереження, зокрема й тепловізійних, зважаючи на величезний попит на ринку тепловізійної оптики для полювання та охорони, представила свою продукцію під дочірнім брендом Hikmicro.

Тепловізійні монокуляри Hikmicro - це передове рішення на ринку, поєднання ціни, якості та надійності.
Ці монокуляри створювалися для застосування в будь-якій місцевості та за будь-яких змін погодних умов. Примітно, що всі прилади об'єднують компактні розміри, мала вага, відмінна ергономіка і великий набір функціональних можливостей.

У приладах застосовується сенсор власного виробництва з роздільною здатністю 160*120px, 256*192px, 384*288px і 640*480px, з кроком пікселя 12мкм і 17мкм. Всі вони виробляються із застосуванням оксиду ванадію VOX і мають теплову чутливість менше 35мК. Дане поєднання дає користувачам можливість отримати понад чітку, контрастну і деталізовану картинку за будь-яких умов.

Всі прилади об'єднує повністю вологостійкий корпус, можливість фото- і відеозапису, wi-fi для швидкісного підключення до мобільного пристрою, наявність власної пам'яті. Даний функціонал є стандартом для приладів нинішнього часу і тепловізори Хікмікро не виняток.

ТЕПЛОВІЗОРИ HIKMICRO (HIKVISION): ЦІНА
Що стосується цінової політики на прилади Hikmicro, вона варіюється в різних діапазонах і стартує від 700$. Усе залежить від функціоналу і можливостей приладу, а саме:
- роздільна здатність тепловізійного сенсора;
- роздільна здатність дисплея;
- діаметр об'єктива (оптичних характеристик);
- кількість вбудованої пам'яті;
- наявність лазерного далекоміра.

Щоб вибрати тепловізійний монокуляр Hikmicro в Україні відповідно до поставлених цілей, пропонуємо ознайомитися з усім асортиментом продукції та оформити замовлення в режимі онлайн. Ми організуємо доставку в будь-яке місто, а за необхідності наші менеджери проконсультують з усіх питань, що виникли.

1 2
Фільтри
Виробник
Ціна

-

  • 350$
  • 2929$
Тип пристрою
Дисплей
    Показати все (6)
Матриця
Ядро
Дистанція виявлення
Інтерфейси підключення
Обсяг вбудованої пам'яті
Діаметр об'єктиву
Вага