КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Новинка! Стартували продажі ATN Mars 4 (Thor 4) в Україні!

В Україні стартував продаж нових тепловізійних прицілів четвертого покоління ATN Mars 4 - аналог ATN Thor 4 для європейського ринку. Багато хто чекав, ще більше людей цікавилися і ось, нарешті, цей день настав - вони офіційно надійшли у продаж на українському ринку і зовсім скоро їх можна буде побачити на прилавках магазинів зброї та у продавців оптики для полювання.

Всі, хто стежать за новинами в цій сфері, давно вже знають про вихід цих чудових прицілів, адже абсолютно щоразу оновлення модельного ряду компанії ATN - це завжди найкраща пропозиція на ринку на даний момент. Це стосується як нічних прицілів, так і тепловізійних. Чому найкраще? Тому що в усьому світі вже давно назвали всю продукцію компанії ATN і ATN International як ідеальну покупку у своєму ціновому сегменті, а всі їхні приціли потрапляють у топи по всьому світу від провідних магазинів, журналів та редакцій. Не вірите? Напишіть у вашому пошуковику "Top Thermal Rifle Scopes" і переконайтеся самі. А безліч контенту на Youtube від оглядових матеріалів до роликів полювання тому підтвердження - це найпопулярніші приціли на західному ринку, які роками заробляли свій авторитет і довіру клієнтів.


Чому ж новинка від ATN така популярна?

✔ З першого погляду на приціл стає ясно – перед нами універсальний пристрій, який не боїться нічого – корпус з анодованого алюмінію захищає всі технічні елементи від вологи, пилу та механічних пошкоджень.

✔ Частота оновлення дисплея зберігає 60 Гц за будь-якої погоди - такою якістю не зможе похвалитися жоден виробник.

✔ Присутнє як автоматичне, так і ручне калібрування зображення.

✔ Подвійний потік відео - нова функція, яка дозволить одночасно записувати картинку і транслювати її на будь-який пристрій з операційною системою iOS або Android.

✔ Балістичний калькулятор з використанням усіх даних про вашу зброю, патрон та показники навколишнього середовища.

✔ Лазерний далекомір опціонально та стадіометричний вбудований у кожному прицілі лінійки.

✔ Плавний зум для зручнішого використання та можливості підібрати ідеальний для себе кут огляду.

✔ Ну і всі новітні функції - 3D GS7 гіроскоп, 3D акселерометр, 3D магнітометр, Е-компас, GPS-модуль, Wi-Fi, Bluetooth та багато іншого.


Купити кращі тепловізійні приціли 2019 року ви можете за посиланнямПридбати тепловізійний приціл ATN Mars 4.

Купити тепловізор в Україніза найкращою ціною.