КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Новий тепловізійний приціл Thermion від Pulsar!

Тепловізійний гвинтівковий приціл Pulsar Thermion

Тепловізійний приціл Pulsar Thermion, на перший погляд, виглядає досить скромно, - як усі звичні денні оптичні приціли, які роками лежать на полицях мисливських магазинів. Але перше враження часто дурить. Флагманський тепловий мікроболометр надійно розміщений у металевій трубці прицілу стандартного розміру в 30 мм. Варто відзначити, що продукція Пульсар ще не була настільки міцною та якісною. У всякому разі, так заявляють самі Пульсар, і так виглядає їхня новинка 2019 року.


Приціл Thermion доступний у двох різних моделях XM і XP. XM побудований на інноваційному 12 мкм мікроболометричному датчику з роздільною здатністю 320x240 і частотою 50 Гц, пропонований з трьома фокусними відстанями і діаметром лінзи в 30, 38 і 50 мм, з відповідним оптичним збільшенням 3x, 5x. Всі моделі мають додатковий цифровий зум до 4-х. Найпросунутіша модель - це  XP, пропонована з фронтальними лінзами 38 мм і 50 мм, з висококласним Amorphous Silicon мікроболометричним датчиком 640х480 50 Гц та кроком пікселя 17 мкм; оптичним збільшенням в 1,5 і 1,9x, і 8х, а також максимальним цифровим збільшенням до 12x і 15,2x, відповідно.


Обидва приціли Thermion XM і XP мають цифрову прицільну сітку, ціна кліка якої залежить безпосередньо від збільшення і технології, швидке фокусування окуляра з вбудованим HD мікродисплеєм 1024x768 AMOLED, герметичний корпус класом захисту IPX7, акумуляторний Li-Ion батарея StreamVision та вбудований пульт управління. Усі об'єктиви використовують високоякісні германієві лінзи із захисним покриттям. Вага 750 грам для всіх моделей, крім 50 мм лінзи, ці версії важать 900 грам, довжина варіює від 387 мм до максимальних 402 мм.


Тепловізійні монокуляри Pulsar Axion XM

Крім того, Pulsar представили абсолютно новий тепловізійний монокуляр Axion XM, побудований на мікроболометричному датчику з розмірами матриці 12 мкм Amorphous Silicon, що забезпечує дозвіл 320x240 з частотою 50 Гц, а також інноваційний новий тепловізійний гвинтівкові при на початку грудня 2018 року.


Давайте сконцентруємося спочатку на Axion, як на найменшому, легкому і компактному тепловізійному монокулярі з Pulsar, що коли-небудь випускалися; доступний у двох моделях, що відрізняються фокусною відстанню головної германієвої лінзи, слідуючи давнім традиціям: включати в найменування пристрою цей параметр, ми отримуємо - XM30 з 4x і XM38 з 5.5x оптичним збільшенням. Оптичне збільшення може здатися більшим з урахуванням фокусної відстані об'єктива, але насправді все це завдяки "кроп фактору" пов'язаному з набагато меншими розмірами 12 мкм датчика; на додаток є 4х цифровий зум.


Це абсолютно "містичний монокуляр", фото якого ми вже публікували деякий час тому, і, безсумнівно, ми можемо підтвердити, що його технологія не схожа на жодну з раніше випущених Pulsar. Крім того, доступна базова версія Axion XM30: названа "Key XM30", що використовує лінзу з халькогенідного скла замість германієвого (має нижче оптичне збільшення - 2.5x), LCOS мікродисплей і без підтримки Wi-Fi і Stream Vision.

Матеріал корпусу теж модернізований за рахунок застосування композитного технополімеру, що використовується в більшості оптронних пристроїв від Pulsar з добавкою магнієвого сплаву, для підвищення міцності та легкості.

Обидва монокуляри Axion мають кольоровий 1024x768 AMOLED мікродисплей в очках, вбудовану можливість запису відео, підтримують функцію Stream Vision через мобільний додаток, керовану по Wi-Fi зі смартфона, роз'єм USB і практично миттєве включення за рахунок сучасної електронної начинки. Axion XM 30 і 38 важать відповідно 250 і 270 грам, а габаритні розміри становлять 143x41x69мм та 149x49x70мм, в основному через розмір лінзи об'єктива. Живлення здійснюється за рахунок 18650 Li-Ion акумуляторної батареї.

Як тільки приціли з'являться в Україні, ви зможете першими купити їх саме у нас! Поки можете оформити попереднє замовлення, зателефонувавши нам на гарячу лінію.Купити нові PULSAR THERMION можна за посиланням тут:https://vistrel.kiev.ua/teplovizory/teplovizionnye-pricely/teplovizionnye-pricely-pulsar/

Купити нові PULSAR AXION можна за посиланням тут:https://vistrel.kiev.ua/teplovizory/teplovizionnye-monokulyary/teplovizionnye-monokulyary-pulsar/