КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Ножі для обробки туш Raptorazor. Вже у продажу!

Raptorazor зробив революцію у понятті про те, якими повинні бути мисливські ножі та як зручніше, легше та швидше знімати шкуру з тварин та обробляти м'ясо. Це найгостріші та найефективніші ножі для оброблення туш у полі на сьогоднішній день. Вони вже завоювали Європу і тільки-но потрапили в Україну, щоб допомогти нашим мисливцям.


"Big Game Skinner" і "Mano" легкі, з чудовою міцністю та довговічністю. Їхній інноваційний дизайн та зручність у використанні робить їх багатофункціональними ножами для будь-яких умов та завдань. Конструкція ножа розщеплює волосся впевненими та точними надрізами. Вістря леза стане вашим керованим продовженням руки завдяки продуманій рукоятці. Т-подібна рукоятка забезпечує повний контроль навіть на найжорсткіших шкурах та усуває втому рук.

Ніж BIG GAME SKINNER

Big Game Skinner (BGS) - найунікальніший мисливський ніж із будь-коли створених. BGS був розроблений спеціально для полегшення обробки туш у польових умовах. Увігнутий, вигнутий, гострий як бритва клинок на внутрішній стороні «кігтя» дозволяє мисливцеві впевнено та швидко знімати навіть найжорсткіші шкури. Опукле гостре лезо на звороті є керованим ножем для зняття шкур, що забезпечує безпрецедентний рівень швидкості та мінімальні зусилля. Коли ніж утримується під відповідним кутом, корпус піднімає лезо для зняття шкірки з м'якуша якраз на необхідну висоту. А далі можна робити легкі рухи з боку на бік, що призводять до миттєвого зняття шкіри під тиском ножа. Наочно це можна побачити у відео наприкінці новини.


Унікальна та запатентована перпендикулярна рукоятка утримує руку оператора та зап'ястя у природному положенні та дає можливість легко тягнути ніж крізь жорсткі шкури зі значною силою, коли це необхідно.

Ніж MANŌ

Ніж MANŌ у формі плавника акули («MANŌ» по-гавайськи означає «Акула») розроблений для швидкого та простого видалення первинних порізів м'яса під час процесу оброблення туші у полі. Вказівний палець повинен упиратися зі зворотного від леза MANŌ боку. Він працює як продовження вказівного пальця, забезпечуючи рівень точності та контролю, якого немає в інших ножів.


Відгуки тисяч мисливців, які можна знайти на просторах інтернету, свідчать про реальні переваги цього унікального набору ножів. Єдина скарга, яку ми чуємо від мисливців, що вони не дізналися про ці ножі раніше.

Ми сподіваємося, що і ви скоро випробуваєте ці ножі та впевнені, що ви їх полюбите!

Придбати ножі Raptorazor ви можете за посиланням:https://vistrel.kiev.ua/ohotnichi-nozhi/