КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Виставка Мисливство, рибалка та туризм у ВМЦ з 7 по 10 березня 2019

Виставка "Полювання, риболовля та туризм" у ВМЦ з 7 по 10 березня 2019 року.

У Києві у Міжнародному Виставковому центрі з 7 по 10 березня 2019 року пройде чергова виставка товарів для полювання, риболовлі та туризму. Такі виставки відбуваються раз на півроку і збирають величезну кількість українських магазинів, які прагнуть показати свої товари, підвищити свою впізнаваність в очах покупця та придбати нові клієнти. І ця виставка не буде винятком - на ній будуть представлені такі магазини як "Ібіс", "Цезар", наш інтернет-магазин оптики для полювання "Постріл" та багато інших.


На жаль, останніми роками на виставці набагато більше представників "рибалки", а для мисливських магазинів виділено відносно невелику зону, в якій розміщується по кілька представників кожної галузі: зброя, оптика, одяг та інша продукція. Все це пов'язано з тим, що великою увагою у світі полювання користується виставка "Зброя та безпека", яка проходить напередодні Дня захисника України і яка збирає не лише виробників та реалізаторів оптики, гвинтівок, карабінів, ножів та амуніції, а й виробників військових та оборонних систем, таких як ППО, танки та інші військові машини. Звичайно, магазин "Постріл" збирається відвідати і цю виставку, але чекати на це ще досить довго - дати проведення наступної виставки "Зброя та безпека" 8-11 жовтня 2019 року.

Отже, що ми представимо на виставці з 07 по 10 березня 2019?

Магазин vistrel.kiev.ua підготував для виставки тепловізійну та нічну оптику найвідоміших брендів у нашій країні. Там ви зможете:

Придбати тепловізійні приціли ATN Mars 4 та ATN Mars-HD.

Ви зможете протестувати особисто і навіть придбати новітні теплові приціли ATN Mars 4, тепловізійні приціли ATN Mars-HD, цифрові нічні приціли ATN X-Sight Pro, бінокль ATN BINOX та багато іншого.

Ком на виставці оптики для полювання

Купити тепловізійні монокуляри iRay Xeye e2m, e3m, e3+, e3pro.

Ви зможете подивитися одні з найкращих тепловізійних монокулярів для полювання iRay Xeye за ціною від 900 $! Хочу нагадати, що це один з небагатьох виробників, який створює тепловізійну оптику з використанням матриць на основі оксиду ванадію (VOx), від чого картинка залишається чіткою і без білого шуму навіть на зовсім невеликих дозволах матриці, що використовується. Іншими словами, це потенційний майбутній конкурент американським FLIR.


Купити тепловізійні приціли Pulsar.

Окрім іншого, на виставці будуть представлені тепловізійні приціли компанії Pulsar, яка має велику кількість шанувальників в Україні. Що ж, у вас з'явилася чудова можливість порівняти найкращі новинки у світі тепловізійної оптики:ATN Mars 4 4,5-18іPulsar Trail XQ 50та інші.

Після виставки ми постараємося додати новину про враження та організацію виставки, поділимося найцікавішим для тих, хто не зміг приїхати особисто. Зробимо кілька фотографій, а можливо відео. Тому підписуйтесь на розсилку новин (це ви можете зробити наголовній сторінціпід розділом з новинами), зберігайте сайт у вибране та не пропускайте оновлення!

Місце проведення:

Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

До зустрічі на виставці!