КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Часті питання

Що таке ПНВ (Прилад Нічного Бачення)?

Прилад Нічного Бачення це електронно-оптичний пристрій, який дозволяє бачити практично повну темряву.


Які існують запобіжні заходи у використанні Нічного Бачення?
  • ПНО не слід включати при денному світлі.
  • ПНО не слід спрямовувати на джерело яскравого світла (навіть у темряві).
  • Не слід розбирати ПНО без допомоги професіонала.
  • Постарайтеся не кидати і не трусити ПНО.
  • Не слід чіпати лінзу об'єктива ПНО (можна торкатися тільки м'якою, не неабразивною тканиною).
  • Краще зберігати пристрій у чохлі, щоб не пошкодити його.


Як працює Нічне Бачення?

Прилади Нічного Бачення збирають навколишнє світло (зоряне, місячне або інфрачервоне випромінювання) за допомогою фронтальної лінзи. Світло складається з фотонів, які, потрапляючи у фотокатодну трубку приладу, замінюються електронами. Слабкий потік електронів потім посилюється внаслідок електричного та хімічного процесу (вторинної електронної емісії у фотоелектронному помножувачі) та потрапляє на екран. Екран покритий фосфорним люмінофором, який перетворює потік електронів на видиме зелене світло. Таким чином, на екрані відновлюється чітке зображення, що спостерігається в зеленому кольорі.


У чому різниця між 1 та 2 Поколінням приладів?

1 Покоління обладнання нічного бачення побудоване на трубках, що підсилюють зображення, дуже простої будови. У 1 поколінні трубка із зображенням захищена вакуумом. Обладнання 1 покоління має нижче посилення зображення (коефіцієнт посилення) та якість зображення (дозвіл) порівняно з 2 і 3 Поколінням, особливо на кутах екрану. Незважаючи на це, прилади 1 Покоління є найбільш популярним і поширеним продуктом у лінійці приладів нічного бачення на споживчому ринку. Обладнання 1 Покоління відмінно підходить для розваг. 2 Покоління покращено за допомогою мікро-канальної пластини (МКП). МКП виглядає як стільники, де в кожному осередку велика кількість каналів для входу електронів. Для кожного прискореного електрона, що випускається фотокатодом, МКП випускає канали, на іншому кінці яких виходить близько 1000 електронів. МКП прискорює посилення світла на картинці у 1000 разів. В результаті картинка на виході стає яскравішою та чіткішою. 2 Покоління обладнання коштує дорожче і підходить для потреб більш просунутих користувачів. Воно широко використовується для тактичних та професійних спостережних цілей.


Як сфокусувати ПНО?

У звичайного прицілу є лінза об'єктиву та корекція окуляра. Спочатку налаштуйте лінзу об'єктива до досягнення ідеального зображення. Потім налаштуйте окуляр під ваш зір. У біноклях та захисних окулярах кожен окуляр потрібно налаштовувати окремо. Щоб це зробити, закрийте лівий окуляр і налаштуйте правий, потім навпаки. Деякі окуляри нічного бачення вимагають налаштування, об'єктива в першу чергу, а потім очки.


Як далеко можна бачити у ПНО?

Є безліч параметрів, що впливають на дальність бачення в ПНВ. Чим більший об'єкт, тим простіше його побачити. Можливість розглянути деталі називається ступенем розпізнавання, а можливість побачити, чи є об'єкт, виявити рух без можливості визначити, що це - ступенем виявлення. Ще одним параметром є умови висвітлення. Чим більше світла навколо (зоряне, місячне світло або інфрачервоне випромінювання), тим краще і далі ви зможете бачити, тобто в місячну та зоряну ніч видимість краща, ніж у похмуру або туманну погоду. Як правило, ви можете розрізнити стать об'єкта або, наприклад, собаку від оленя на відстані 75 - 100 ярдів. Однак, якщо ви знаходитесь у відкритій місцевості, і в небі світить місяць, ви можете побачити хлів або будинок з відстані 500 ярдів.


Навіщо потрібен Інфрачервоний Освітлювач (ІВ)?Де вигідно купити ПНБ (Прилад Нічного Бачення)?

Всім прицілам Зоряного світла потрібно трохи світла. Це означає, що у темряві ви не зможете бачити. Тому ми вбудували у всі наші приціли інфрачервоний освітлювач (ІВ). ІО вкидає промінь інфрачервоного світла, яке невидиме для людського ока, але вам ПНО може його бачити. Це дозволяє використовувати ваш приціл навіть у повній темряві. ІО працює як ліхтар, так що відстань, на якій з ним можна бачити обмежено. Дальність його дії поширюється на 100 ярдів, проте він покриває лише 40-60% області перегляду.Де вигідно купити ПНБ (Прилад Нічного Бачення)?

Інтернет-магазин Vistrel надає найвигідніші умови для покупки нових приладів як для нових клієнтів, так і для постійних клієнтів. Знайшли товар дешевше ніж у нас на сайті, ми зробимо ціну дешевше! До вашого вибору великий асортимент приладів світових брендів. Подробиці та замовлення приладів за телефоном +380(99)707-83-79.