КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Про компанію

Даний сайт - це інтернет-магазин нашої молодої компанії, що швидко розвивається. Відтепер немає необхідності гаяти такий дорогоцінний час, бігаючи по магазинах міста у пошуку необхідного. Тут Ви можете вибирати товари, порівнювати характеристики, оформити замовлення та сплатити за нього, не залишаючи крісла біля свого комп'ютера. Ми дуже намагалися, щоб Вам було максимально зручно зробити правильний вибір, і в мінімально короткі терміни отримати замовлений товар.


Магазин vistrel.kiev.ua співпрацює з провідними західними та СНД виробниками та постачальниками приладів нічного бачення: тепловізорів, біноклів, монокулярів, окулярів та біноклів нічного бачення. Тут ви зможете знайти повний опис всіх товарів, їх характеристики та відгуки реальних покупців, щоб скласти повне враження про товар.


У нашому магазині Ви знайдете продукцію таких виробників як: ATN International, Pulsar, Fortuna, Ifratech, IRAY, Leupold та багато інших. Розділ "Новини" буде постійно полянатися цікавими статтями та актуальними акціями магазину. А щоби все це не пропустити - підпишіться на розсилку, там не буде ніякого спаму, тільки корисні та вигідні пропозиції для вас, дорогі мисливці.


Наша компанія швидко організує постачання обраних Вами товарів у будь-якій кількості та по всій території України.


Якщо у вас ще залишилися питання - телефонуйте нам, вказаному на головній сторінці сайту, і ми обов'язково допоможемо вам розібратися або прийняти правильне рішення. Наш магазин цінує кожного клієнта, і ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!