КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Політика конфіденційності

Користувач, використовуючи Веб-сайт, дає свою згоду на збирання та використання Компанією його персональної інформації.

Отримання персональної інформації

Користувач може відвідувати Веб-сайт і не повідомляти свої персональні дані, але в деяких випадках, коли Користувач вирішив отримати деяку інформацію, скористатися послугами або придбати Продукти Компанії (будь-яке програмне забезпечення, розроблене Компанією та яке розповсюджується на Веб-сайті), Компанія запитує персональну інформацію Користувача.

Компанія має право запросити у Користувача наступну інформацію: ім'я та прізвище, назву компанії, яку він представляє (якщо є), поштову адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, а також фінансову та іншу інформацію, яка вказана на Веб-сайті.

Будь-яка інформація, яка автоматично зчитується через відвідування Користувачем Веб-сайту, включаючи послідовність перегляду, використовується без ідентифікації окремих користувачів. Компанія використовує "cookies" для того, щоб зробити Веб-сайт зручнішим для Користувача.

Перегляд та редагування персональної інформації

Компанія надає Користувачеві, зареєстрованому на Веб-сайті, можливість у будь-який час переглянути та відредагувати свою персональну інформацію. Для того, щоб відредагувати персональну інформацію, Користувачеві необхідно увійти до свого облікового запису на відповідній сторінці Веб-сайту

Безпека

Компанія вживає відповідних заходів для забезпечення безпеки персональної інформації Користувача від втрати, неправильного використання, несанкціонованого доступу, розголошення чи зміни.