КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Повернення

Обмін та повернення

1Акуратно запакувати товар в оригінальну упаковку у повній комплектації (товари, що постачаються в комплекті, необхідно повертати також у комплекті).
2Заповнити заяву про повернення, яка додається до замовлення.
3Прикласти копію касового чека, вказати спосіб повернення коштів (поштовий переказ або перерахуванням на банківський рахунок із зазначенням).
4Надіслати посилку поштою.
5Після відправки посилки, сповістіть нас, будь ласка, про це по телефону.

Підстави для повернення та обміну товарів

Покупець має право зробити повернення Товару (Повернення Товару провадиться, якщо зазначений Товар не був у вжитку, збережені його споживчі властивості, фабричні ярлики, товарний вигляд тощо), без зазначення причин протягом14 (чотирнадцяти) календарних днівз моменту фактичного отримання Товару безпосередньо від продавця або осіб, які представляють Продавця.


Цей перелік вказує на неможливість повернення Товарів належної якості, що володіють індивідуально-обумовленими властивостями, якщо подібні Товари можуть бути використані лише споживачем, що його набуває.

Для повернення товару Вам необхідно надати документ, що підтверджує факт та умови його придбання, а також заповнити заяву на повернення товару.

Повернення Товару у разі виявлення недоліків, пов'язаних з невідповідністю умовам Замовлення, що виникли з вини Продавця:

У випадку, якщо Товар передано Вам з частковим недотриманням або з порушенням умов Замовлення з вини Продавця щодо асортименту, комплектності, кількості Товару, Ви маєте право сповістити Продавця (не пізнішесеми календарних днівпісля отримання) про ці порушення та вимагати їх усунення.

Також Ви маєте право на відмову від товару та повернення сплачених коштів. У цьому випадку Товар має бути повернений Продавцю із збереженням первозданного товарного вигляду, його споживчих властивостей, пломб, фабричних ярликів.

Для повернення товару Вам необхідно надати документ, що підтверджує факт та умови його придбання.

Для повернення необхідно заповнити заяву повернення товару.

Ознайомитись з повною версією закону про права споживачів та отримати консультацію експертів ви можете за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text