КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Комплект коліматорного прицілу та збільшувача EOTech HHS II

В наявності
2 462 $

Замовити зворотний дзвінок

Проконсультуємо вас щодо цього товару

Є питання щодо вибору?

Замовте дзвінок і ми підберемо найкращий варіант під ваші потреби!

Замовити дзвінок

Олег

консультація

  • Надамо всю необхідну документацію
  • Запропонуємо оптимальне рішення під Ваші завдання
  • Виконаємо замовлення в оптимальні терміни
  • Знайшли дешевше, повідомте нам

Зв'яжіться з нами:

Відгуки про товар

Відгуків не знайдено

Комплект HHS II є комбінацією коліматорного прицілу EXPS2-2 ТТВ і збільшувача G33.STS, що значно розширює його можливості та застосування.

Коліматор EXPS2-2 ТТВ розроблений з урахуванням максимального заощадженого місця на планці зброї, дозволяючи здійснювати прицілювання з двох очей і відстежувати цілі в різних умовах. Візир даної моделі має зовнішні кільце в 65 MOA і 1 МОА центральної прицільної точкою, призначеної для використання на ближніх і середніх дистанціях. Нижче за першу точку розташована друга, яка призначена для використання на великих відстанях за допомогою збільшувача.

Збільшувач G33.STS дозволяє масштабувати зображення аж до 3x, розширюючи можливості прицілу та надаючи користувачеві додаткові функціональні можливості. Він також має функцію бокового відведення, яка дозволяє користувачеві перемістити збільшувач убік, звільняючи вихідну зіницю коліматора для використання на ближніх дистанціях, а потім швидко повернути його у вихідне положення для роботи на великих відстанях. Все це може бути зроблено без необхідності знімати збільшувач зі планки зброї.

Комплект поставляється з інтегрованим кріпленням Picatinny/Weaver, що забезпечує зручне та швидке зняття та повторне монтаж.

Для роботи цей коліматор вимагає одну батарею CR123, забезпечуючи безперервну роботу близько 600 годин за середнього рівня яскравості. Можливо вибрати один із 20 рівнів інтенсивності освітлення, що дозволяє використовувати його у широкому спектрі умов освітлення.

Характеристикидоомплекту HHS II :

Оптика
Об'єктив, мм30x23 мм
Збільшення, х1х - 3.25х
Поле зору, м на 100 м7.3 градуси
Видалення вихідної зіниці, мм56 мм
Використання на зброї
Значення кроку корекції½ MOA
Лінійний розмір прицільної маркидві точки 1MOA з колом 65MOA
Діапазон введення поправок- 40 ... + 60 MOA
Експлуатаційні
Автономна робота, ч500 годин
Тип батареї1xCR123
Габаритні розміри, мм195.6 x 59 x 83.9 мм
Вага, гр635 грам


Придбатидокомплект коліматорного прицілу та збільшувача EOTech HHS II, можна в магазині оптики для полювання"VISTREL" - https://vistrel.kiev.ua.

У нашому магазині Ви знайдете для себе будь-які прилади зі світу оптики для полювання будь-якого виробника, представленого в Україні.