КАТАЛОГ
Каталог товарів
Контакти

Наша адреса

місто Київ, вул. Терещенківська, 16

Email

vistrel.ukr@gmail.com

У вас є запитання?

Замовте зворотний дзвінок, ми відповімо на всі запитання!

Тепловизионный прицел IRay Geni Gl 35R

В наявності
2 491 $

Замовити зворотний дзвінок

Проконсультуємо вас щодо цього товару

Є питання щодо вибору?

Замовте дзвінок і ми підберемо найкращий варіант під ваші потреби!

Замовити дзвінок

Олег

консультація

 • Надамо всю необхідну документацію
 • Запропонуємо оптимальне рішення під Ваші завдання
 • Виконаємо замовлення в оптимальні терміни
 • Знайшли дешевше, повідомте нам

Зв'яжіться з нами:

Відгуки про товар

Відгуків не знайдено

Тепловізійний приціл із лазерним далекоміром Iray Geni GL35R

Зустрічайте новинку 2021 року – Iray Geni GL 35R – високотехнологічний продукт відомого виробника з Китаю. Компанія удосконалила попередню серію Saim, на базі якої вийшла лінійка тепловізійних прицілів з інтегрованим лазерним далекоміром. Мобільний пристрій вміщено в один оптичний канал і добре вписується у загальний концепт. Дальність роботи до 1000 метрів дозволяє закрити весь спектр завдань для будь-якого полювання. Виявити мету розміром з людину чи велику тварину типу: лось чи олень можна з відстані понад 1800 метрів, автомобіль буде помітний з 2,4 кілометрів. Технічних можливостей прицілу з тепловізором достатньо для «ювелірної» роботи з великим цілям з «космічних» для нічних видів полювання дистанцій. Можливість запровадження прицільного вогню з відстані 500+ була високо оцінена вимогливими мисливцями, тепер не потрібно використовувати додаткове обладнання для обчислення відстані. Вправлятися в снайпінгу можна завдяки тактичним електронним візирам, що повторюють концепцію оптики FPP, з сіткою в першій фокальній площині.

Новинка від Iray отримала передові надчутливі ІЧ-сенсори iRay Technology. Це швидкісні матриці FPA розміром 384×288 pix. із щільністю посадки детекторів 12 мкм. Гранично високий показник температурної чутливості NETD <40 mK здатний вловлювати мінімальне випромінювання та будувати якісну картинку навіть за повної відсутності видимості. Оптичного збільшення від 2,8 до 11,2 х достатньо для комфортної роботи з малогабаритних цілей. Широкий кут поля зору допоможе швидко виявити об'єкт полювання. Для точної стрільби виносом на середніх дистанціях стрілок може скористатися тактичними сітками. Тепловізійний приціл Iray Geni GL 35R відгуки від стрільців, які спробували його в реальних бойових умовах, отримав лише хвалебні. Висока стійкість до ударних навантажень до 1000g дозволяє використовувати на всіх цивільних калібрах, включаючи снайперські. Захист від вологи на рівні IP67 дозволить не турбуватися за безпеку в будь-яких погодних умовах, незважаючи на наявність опадів.

Ключові особливості

 • Приймач теплового випромінювання 384x288 pix. @ 12 мкм (iRay Technology);
 • Тип матриць – VOx (оксид ванадію);
 • Частота оновлення кадрів тепловізора – 50 Гц;
 • Поріг теплової чутливості (NETD <40 мК)
 • Германієвий об'єктив F35/1.0 з фокусуванням від 5 м;
 • Оптичне збільшення 2,8 – 11,2, цифровий зум 1x/2x/4x;
 • Поле зору, градусів/м на 100м -7,5 х 5,7/13,1 х 10;
 • Дальність виявлення тепло-контрастних цілей – 1818 м;
 • Час увімкнення тепловізора менше 3 секунд;
 • Зручне керування за допомогою 3-х кнопок;
 • Кольоровий дисплей OLED 1024x768 пікс;
 • Налаштування різкості для різних умов спостережень, 4 режими;
 • Функція PiP (картинка в зображенні) для точного прицілювання;
 • Опція покращення якості зображення Ultraclear;
 • Вісім типів прицільних сіток, що масштабуються;
 • Можливість зміни кольору (4 типи) та яскравості світіння прицільних міток;
 • Чотири профілі пристрілки на різні дистанції/зброю;
 • Ціна кліку 17 мм на 100 м, запас ходу 15 mil на 100м;
 • Лазерний далекомір, дистанція до 1000м, похибка 1 м;
 • Функція – «пристрілка одним пострілом»,
 • П'ять палітри кольорів відображення;
 • Міцний металевий корпус, вологозахист (клас IP67);
 • Система живлення – 1 батарея типу 26650;
 • Час автономної роботи 7:00;
 • Можливість підключення зовнішнього джерела живлення (USB Type-C);
 • Приціл тримає віддачу калібрів до 1000g (12 кал., 9.3x64, .375H&H):
 • Діапазон робочих температур -45 ° C. +50 ° С;
 • Габарити 195 x 71 x 61 мм;
 • Вага 0,49кг.

Тепловізійний модуль

В основі прицілу лежить тепловізійний модуль, побудований на високопродуктивних матрицях FPA власного виробництва - iRay Sensor Ceramic. Це оксид ванадієві (VOx) мікроболометри, що не охолоджуються, розміром 384x288 pix з щільністю посадки детекторів 12 мкм. Спектральний діапазон чутливості 7,5-13,5 мкм потрапляє у вікно прозорості земної атмосфери, яка не створює перешкод для сигналу. Модуль працює в довгохвильовій частині ІЧ-спектру (LWIR Long-wavelength infrared), яка повністю відповідає вимогам для виявлення випромінювання при температурах від -50 до +50 °С. Тепловізор чудово бачить крізь атмосферні перешкоди у вигляді щільного туману чи диму. Поріг температурної чутливості NETD (Noise Equivalent Temperature Difference) <40 мК свідчить про можливість розрізняти мінімальні відхилення градієнта температури та будувати якісні сигнатури з високим рівнем деталізації. Частота оновлення кадрів модуля 50 Гц, спостереження можна вести навіть за цілями, що швидко рухаються без втрати якості, ривків і залипань.

Потужний германієвий об'єктив

Приціл Iray Geni GL 35R оснащений германієвим об'єктивом F35/1.0, фокусування ручне на об'єктиві. Оптичне збільшення дорівнює 2,8 х, доступний цифровий зум до 11,2 крат. Збільшувати картинку можна плавно та дискретно з кроком x1, x2, x4. Кут поля зору на мінімальному збільшенні дорівнює 7,5 х 5,7 градусів, що в метричній системі відповідатиме видимій на видаленні 100 м області простору 13,1 х 10 метрів. Слід пам'ятати, що зі збільшенням кратності прицілу ширина поля зору буде зменшуватися пропорційно. Можливостей прицілу цілком достатньо для спостереження, точного прицілювання та супроводу рухливих цілей. Об'єктивна лінза прицілу діаметром 35 мм виконана з металу германію (32Ge), який на відміну від скла денної оптики повністю прозорий в ІЧ-діапазоні. На об'єктиві є кришка з відкидним механізмом. Навести різкість на об'єкт можна, обертаючи кільце низькопрофільного на об'єктиві, тактильний виступ для пальця допоможе швидко його намацати і повернути в потрібну сторону. Маніпулювати тонкими налаштуваннями можна, не знімаючи рукавичок.

Дальність виявлення до 1818 м

Розробникам IRay вдалося втілити в реальність недавні мрії мисливців та професійних стрільців. Здатність бачити на відстань понад 1800 метрів вважалася недосяжною, особливо для компактних версій теплоприцілів. Реалізувати такі можливості вдалося завдяки надчутливим сенсорам VOx 384x288 pix. @ 12 мкм (NETD <40 mK) та кристально чистої германієвої оптики з ідеальною геометрією лінз. Приціл чудово «бачить» за повної відсутності освітлення, крізь перешкоди у вигляді туману або щільної димової завіси. Слід зазначити, що Iray Geni GL 35R має технічну можливість точної стрільби на дистанціях до 500 метрів і більше. Для цього є тактичні візирні сітки з великим запасом ходу на дальність та силу вітру.

Лазерний далекомір до 1000 м-коду.

Приціл із тепловізором Iray Geni GL 35R оснащений інтегрованим лазерним далекоміром з дистанцією вимірів до 1000 метрів. Дані про відстань відображаються на головному екрані в поле зору. Пристрій може працювати в кількох режимах: безперервного сканування та одиночного виміру. Клас лазерної безпеки 1. Довжина хвилі 905 nm (невидимий діапазон), похибка вимірів становить лише ± 1м на всьому діапазоні допустимих дистанцій.


Вісім мисливських сіток на будь-який смак

Стрілки та мисливці доступні вибір з 8 попередньо встановлених електронних сіток. Перевагою електронних варіантів є концепція, реалізована в денній оптиці, із сіткою у першій фокальній площині (FFP – First Focal Plane). Вона збільшується пропорційно до кратності, таким чином, стрілки можуть здійснювати точні постріли на середніх і далеких дистанціях виносом точки прицілювання. Балістичні варіанти типу "Mil-Dot" оцінять любителі далеких пострілів. Мисливські сітки: «хрест», «напівхрест» та точка гарантовано виправдають себе на дистанції прямого пострілу. Однією з головних переваг електронних сіток є: відсутність проблем із паралаксом, т.к. зображення мети та сітки завжди в одній площині, також повністю відсутній ефект «загородження». Елементи візира (лінії та точки) залишаються постійними, даючи можливість комфортної роботи з дрібних об'єктів.


Кольорові палітри

Варіанти підбору палітри відображення розширює можливості теплоприцілу Iray Geni GL 35R. Стрілок може вибрати одне з рішень Залежно від умов спостережень, типу мети, температурного розмаїття між поверхнею об'єкта та елементами навколишнього середовища.

 

Доступні такі варіанти:

 • Гарячий білий (White Hot);
 • Гарячий чорний (Black Hot);
 • Інверсний білий (Inverse White);
 • Гарячий червоний (Red Hot);
 • Різнокольоровий (Pseudo color).

Колірні рішення з контрастними відтінками White Hot, Black Hot і Red Hot оптимальні для спостереження в умовах з високим температурним контрастом на далеких дистанціях при поганій видимості. Добре видно «теплі» об'єкти на відкритих просторах, на схилах гір і пагорбів, на тлі очерету, чагарника, лісового масиву та ін. Палітра «Pseudo color» ефективна для спостережень з коротких дистанцій, тривалих спостережень. Комфортні тони не навантажують зір. По глибині відтінку кольору добре визначається найбільш «гаряче» місце на поверхні. Мисливцеві значно простіше визначати трофейність тварини і точно наводити свою зброю в забійну зону.


Функція покращення якості зображення Ultra-Clear

 

Фірмовий обробник картинок Ultra-Clear тепер на більш потужному залізі видає нові рекорди. Посилена апаратна частина з оптимізованими алгоритмами обробки сигналів значно краще промальовують усі найдрібніші подробиці. В результаті видно чітке та контрастне зображення з високим рівнем деталізації. Опція рекомендована у складних погодних умовах за повної відсутності освітлення. Контрастна, інформативна картинка допоможе значно підвищити результативність стрілянини.


Функція картинка в картинці (PiP)

 

Вже звична багатьом мисливцям функція (PiP – picture in picture) «картинка в картинці», допомагає вирішувати цілий комплекс завдань. При включенні на головному екрані з'являється невеликий кадр із збільшеною в кілька разів центральною областю. За цим зображенням можна точно цілитися, ідентифікувати об'єкт. Малі габарити вікна не ускладнюють візуальний контроль над оточенням. Точно цілитися і стріляти можна навіть по цілям, що рухаються з невеликою швидкістю.


Пристрілка одним пострілом та профілі пристрілки

 

Однією з головних особливих тепловізійних прицілів Iray Geni GL 35R є можливість пристрілювання одним пострілом. Для цього не потрібно їхати до тиру або на стрільбищі, використовуючи десятки набоїв. Пристріляти свій приціл можна лише за кілька пострілів. Перевагою є той факт, що приціл наводиться безпосередньо на технічні можливості всього комплексу зброї (зброя + боєприпас). Суть зводиться до того, що після пострілу необхідно звести перехрестя сітки на кульовий отвір на мішені. Внести зміну в положення прицільної сітки слід програмним способом у відповідному меню і зберегти результати. Для перевірки рекомендовано здійснити повторний постріл. Приціл у такий спосіб можна пристріляти на будь-якій дистанції. Записати результати можна в одному з 4 профілів користувача. Декілька осередків пам'яті в кожному профілі дозволять адаптувати виріб під різні дистанції стрільби з різними боєприпасами. Виконати процедуру приведення зброї до точного бою можна одночасно на кількох карабінах чи гвинтівках. Для результативної стрілянини після зміни зброї необхідно вибрати потрібний профіль, прицілитися та плавно натиснути на спуск.

Тепловізійний приціл із далекоміром можна пристріляти по середній точці влучення (СТП) групи пострілів. Зміщення сітки по вертикалі та горизонту проводиться у спеціальному меню. Крок вивіряння на різні дистанції можна дізнатись у технічній документації. Запас ходу візира дозволить робити дальні постріли на нехарактерні для нічних видів полювання дистанції.

 

Повнокольоровий дисплей OLED

В окулярному блоці інтегрований повнорозмірний п'ятидюймовий мікродисплей OLED з роздільною здатністю 1024х768. Видає повнорозмірне потокове відео з гранично високою якістю та глибокою насиченістю кольорів. Трансльоване зображення навіть об'єктів, що швидко рухаються, без ривків і залипань. Доступна опція тимчасового відключення дисплея при працюючому прицілі, Мікродисплей має мінімальний рівень енергоспоживання, добре адаптований до мінусових температур навколишнього повітря. Діоптрійне коригування окуляра в межах ± 5 дптр допоможе тонко налаштувати оптику з урахуванням специфіки зору. Окуляр закритий м'яким гумовим наочником. Вихідна зіниця винесена на 40 мм, що забезпечує комфортні умови при роботі великим калібром. Стріляти можна не знімаючи тактичних чи сонячних окулярів.

Мобільний додаток "InfiRay OutDoor» та вбудований модульWi-Fi

 

Тепловізійний приціл Iray Geni GL 35R підтримує спільну роботу з будь-якими iOS та Android гаджетами, на яких встановлений фірмовий мобільний додаток «InfiRay OutDoor». Потрапити на сторінку завантаження в популярних сервісах додатків App Store (iOS) та Google Play TM (Android), можна відсканувавши відповідний Qr-код на нашому сайті. Після встановлення можна обмінюватися файлами, змінювати налаштування, переглядати відео та багато іншого. Сполучення та спільна робота доступна завдяки вбудованому модулю Wi-Fi.

 

Опції запису відео та фото

 

Вбудований фото та відеорекордер, дозволяє записувати якісне відео з роздільною здатністю HD. Об'єм внутрішньої пам'яті, в порівнянні з попередньою лінійкою, збільшений вдвічі і дорівнює 32 Гб, на ньому можна зберегти десятки годин відео та сотні тисяч фотографій. Забрати медіафайли можна за Wi-Fi або кабелем USB Type-C (є в комплекті). У зоні дії стійкого інтернет-з'єднання користувачі можуть вести прямі трансляції на стрімінгові платформи Twitch і YouTube або в соціальні мережі. Фірмова програма InfiRay OutDoor дозволяє самостійно завантажувати оновлені версії програмного забезпечення без походів до сервісних центрів підтримки.

Корпус

 

Корпус Iray Geni GL 35R прицілу одержав деякі інновації. Збільшений відсік для батарей дозволив розмістити елемент більшої ємності. Матеріал корпусу – посилений та полегшений метал, що не має конкуренції за своїми характеристиками міцності. На відміну від попередніх версій, збільшена стійкість до ударних навантажень. Стійкістю до перевантажень 1000g можуть похвалитися далеко не всі преміальні вироби конкурентів. Приціл здатний тримати віддачу зброї класу "Магнум" та цивільних снайперських калібрів. Клас захищеності приладу за міжнародною системою стандартів IEC 60529 - IP67. Це гарантує працездатність у будь-яких погодних умовах, незважаючи на погодні сюрпризи у вигляді зливи або мокрого снігу. Оптика переживе короткочасне перебування під водою.

Оновлена ​​система живлення

 

Оновлена ​​версія теплоприцілу з далекоміром отримала змінений відсік батареї, розрахований на більший елемент NI26650A з робочою напругою 3.7v і ємністю 4200 mAh. Від повного заряду джерела приціл здатний пропрацювати більше 7-ї години. Джерело живлення розташоване горизонтально, тобто перпендикулярно напрямку вектора віддачі, таким чином повністю виключена ймовірність відключення живлення в момент пострілу. Доступний контроль заряду, в полі зору екрані відображається спеціальна піктограма. Замінити батарею можна в польових умовах, витративши кілька секунд. Виріб може працювати від зовнішнього джерела живлення типу PowerBank (кабель у комплекті), що значно збільшить час автономної роботи. Рекомендовано за мінусових температур.

Комплект поставки:

 • Тепловізійний приціл Iray Geni GL35R;
 • Захисна бленда об'єктива;
 • Швидкознімальне кріплення на Weaver;
 • Кабель USB-C;
 • Сумка для транспортування;
 • Кріпильні гвинти;
 • Інструкція з експлуатації;
 • Гарантійний талон.

Технічні характеристики Iray Geni GL35R

Матриця

СенсорiRay Vox Ceramic (оксид ванадію)
Типнеохолоджуваний
Роздільна здатність, пікселів384x288
Крок пискселя, мкм12
Частота оновлення кадрів, Гц40
Температурна чутливість (NETD), мК<35
Виробник сенсораiRay Technology

Дисплей

ТипOLED
Роздільна здатність, пікселів1024х768
Кольорові палітриWhite Hot, Black Hot, Red Hot, Inverse White, Pseudo color
Режими спостереження3
Функція відновлення дефектних пікселівтак

Оптичні характеристики

Збільшення, х, крат2,8
Цифровий зумх1, x2, x4, х8
Об'єктивF35/1.0
Поле зору (ГхВ), градусів/м @ 100 м7,5 х 5,7 / 13,1 х 10
Видалення вихідної зіниці, мм50
Фокусуванняручна
Максимальна дальність виявлення людини, м1818

живлення

Напруга живлення, B3.0-4.2
Тип елементів живлення1 батарея типу 26650
Місткість, мАг 
Час роботи7
Зовнішнє харчуванняMicro - USB Type-C

Прицільна мітка

Ціна кліка, H/V, мм на 100 м17/17 (від minimum magnification)
Запас ходу прицільної мітки, Г/В, Mil15/15
Кількість встановлених прицільних міток8

Відеорекордер

Роздільна здатність відео / фото, пікселів1024x768
Формат відео / фото.mp4 / .jpg
Вбудована пам'ять, Гб32
Мікрофонні

Дальномір

ТипЛазерний
Клас безпеки для лазерного обладнання відповідно до IEC 60825-1: 20141
Довжина хвилі, нм905
Макс діапазон вимірювання, м1000
Точність виміру, м±1м

Додаткові функції

Функція «Кадр у кадрі»так
Функція покращення якості зображеннятак
WiFiтак
Інтеграція з iOS та Android пристроямитак
Видалення битих пікселівтак
Мобільний додаток InfiRay OutDoorтак

Фізичні та експлуатаційні параметри

Ударна стійкість на нарізній зброї (Eo), Джоулей6000
Ударна стійкість на гладкоствольній зброї, калібр12
Спосіб встановлення на зброю 
Діапазон експлуатаційних температур, °C-30...+55
Клас захисту (IEC 60529)IPX7
Матеріал корпусаПластик
Габарити, мм195x71x61
маса, кг0,49
Гарантійний термін, років3
ВиробникiRay Technology